AMD. Moje pierwsze...

 Środa. Ostatni dzień wakacji, kto by się spodziewał, że skończą się tak szybko 😉. Wydaje mi się, że nie wykorzystałam w pełni tego czasu, ale też nie mogę powiedzieć, że nie zrobiłam totalnie nic. Było fajnie. W przyszłym roku trochę lepiej to wszystko zaplanuje. A Wy jak będziecie wspominać tegoroczne wakacje ?

Dzisiaj postanowiłam przedstawić Wam kolejną, jak zawsze rewelacyjna propozycję od Akademii Mądrego Dziecka, pt. Moje pierwsze.

Moje pierwsze...

Jak już zapewne każdy z Was wie, jestem totalnie zakochana w tej serii. Musiałam też zrobić specjalna półkę dla niej aby była szybko i łatwo dostępna, ponieważ moje dzieciaki bardzo często i chętnie same do niej sięgają. Tym razem mam dla Was serię, która znakomicie rozrusza przedszkolaki po wakacjach. 

Możemy w nich znaleźć ciekawe zadania na rozpoznawanie zwierząt oraz naukę liczenia. Z moich obserwacji mogę Wam powiedzieć, że są one bardzo absorbujące i lubiane przez dzieci (zwłaszcza te młodsze).Zgarnąć z półki?

Czuję się nieoficjalnym ambasadorem Akademii Mądrego Dziecka i już chyba niezależni od poszczególnej serii, będę Wam je polecać. Także jak coś to mOecie brać w ciemno 😉.

 • Seria:               Moje pierwsze...

 • Ilustracje:             Becky Down

 • Tłumacz:          Katarzyna Grzyb

 • Data premiery: 10.08.2022Komentarze

 1. Oba te wydania są naprawdę świetne.

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudownie, że powstają tego typu pozycje.

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne wydanie z ciekawą treścią to gwarancja jakości.

  OdpowiedzUsuń
 4. Idealnie sprawdzają się w roli prezentu dla dzieci w różnym wieku.

  OdpowiedzUsuń
 5. Z przyjemnością podaruję je młodszej kuzynce.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl