Gigant poleca. Extra. Galaxy - recenzja.

 Dzień dobry we wtorek. Jak Wam minął dzień? Bo mi bardzo intensywnie. Wyszłam wcześniej z pracy i rzuciłam się w wir załatwiania różnych spraw. Finalnie udało mi się wszystko ogarnąć, ale jestem też wykończona dzisiejszym dniem i jedyne o czym marzę to położyć się spać. Jednak zanim to nastąpi postanowiłam przedstawić Wam najnowszy tom komiksu z serii Gigant poleca. I powiem Wam szczerze, że jest to chyba moja ulubiona część :-).


Gigant poleca Extra. Galaxy.

O tej serii piszę dość regularnie na moim blogu. Bardzo ją lubię (już mogę to oficjalnie powiedzieć ;-)) i chętnie po nią sięgam. Najwięcej przyjemności z czytania sprawiają mi wydania extra, czyli odrębne tomy ukierunkowane na konkretny temat. Tym razem Egmont zdecydował się na wydanie części o kosmicznych przygodach kaczora Donalda. Tym razem mamy do zapoznania się aż 14 historii, które dzieją się w jakiejś części kosmosu. Komiksy są bardzo różne i jak zawsze przedstawiają wszystkich bohaterów znanych z poprzednich tomów, jak i zupełnie nowych. Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie. Tym razem nie znalazłam fabuły, która jakoś specjalnie by się wyróżniała i zapadał w pamięci. Jednak całość czytało się bardzo dobrze i chętnie po niego sięgnę przynajmniej parę razy ;-).

Zgarnąć z półki?

Ja Wam zawsze będę polecać. Warto sięgać po takie komiksy, bo niesamowicie działają na wyobraźnię i pobudzają kreatywne myślenie. Dlatego myślę, że warto sięgnąć i samemu się o tym przekonać :-)

Tytuł:              Gigant Poleca. Extra. Galaxy

Wydawnictwo:  Egmont

Premiera:         22.07.2022
Komentarze

 1. Mi ten komiks też bardzo przypadł do gustu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Podoba mi się obszerność tego wydania.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten cykl jest naprawdę rewelacyjny!

  OdpowiedzUsuń
 4. Mysze koniecznie skusić się na ten zbiór.

  OdpowiedzUsuń
 5. Muszę koniecznie skusić się na ten zbiór.

  OdpowiedzUsuń
 6. Lubię te chwile sam na sam z komiksem.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl