Kosmosmerf - recenzja komiksu.

 Środa. Coś ostatnio bliżej mi do kosmicznych tematow. Dlat go dzisiaj postanowiłam przedstawić Wam najnowszy komiks o smerfach. Komicznych smerfach!


Kosmosmerf.

Moje dzieciaki uwielbiają te komiksy. Dlatego kiedy w naszym domu pojawiła się nowy tom przygód Smerfów, od razu zasiadają do lektury. Każdy komiks musi być przynajmniej kilkukrotnie przejrzany zanim trafi w moje ręce. 

Tak było i tym razem, tylko że teraz musiałam poczekać trochę dłużej. W najnowszym tomie przygód Smerfów możemy obserwować jak jeden z nich wyrusza na daleką podróż w odległe miejsca w kosmosie. Tak na prawdę nie wyruszy zbyt daleko, ale o tym dlaczego tak jest, musicie sami przeczytać 😉.

Drugi komiks opowiada o maszynie do zmieniania pogody. Zauważyliście, że w wielu filmach z gatunku SF ludzie zawsze chcą sterować pogoda? Jak widać każdy chce podporządkowywać pod siebie siły natury 😉.Zgarnąć z półki?

Jak już wspominałam, jak dla mnie to pozycja obowiązkowa. Uwielbiam poznawać nowe przygody smerfów, zwłaszcza że nie wszystkie zostały zekranizowane. Dlatego bardzo Wam polecam 🙂.

Tytuł:              Kosmosmerf

Scenarzysta:    Peyo

Ilustracje:         Peyo

Tłumaczenie:    Maria Mosiewicz

Wydawnictwo:  Egmont

Premiera:         13.07.2022Komentarze

 1. To wydanie było naprawdę ciekawe, zresztą tak jak poprzednie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo podobała mi się przedstawiona w tym tomie opowieść o kosmosmerfie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czasem dzięki odrobinie pomocy można spełnić swoje marzenia :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Smerfy znam jeszcze z czasów Wieczorynek i chętnie czytam o ich przygodach.

  OdpowiedzUsuń
 5. Komiksy o tych bohaterach zawsze są bardzo ciekawe.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl