Perrfect. (Barbie 5/2021. Egmont)

 Piękny słoneczny dzień, a straszyli deszczem. W taką pogodę nie chce się wchodzić do domu. Nawet trochę bym chciała żeby już dzieciaki były w domu, aby mogły korzystać ze sprzyjającej aury, ale tylko trochę, bardziej się cieszę, że są w przedszkolu ;-). Zanim wrócą mam okazję zaprezentować Wam magazyn, który jest totalnym niezbędnikiem dla każdej dziewczynki, a i chłopcy też znajdą coś dla siebie ;-).

Barbie. Magazyn 5/2021 to czasopismo, które zainteresuje każdego. Komiks, zadania, kolorowanki, DIY, długo można by wymieniać. No i oczywiście Barbie, którą uwielbiają tłumy.

Z Barbie każdy miał jakąś styczność, czy się ją lubi, czy nie, każdy ją zna. Ja jakoś nigdy nie byłam specjalną fanką. Na szczęście marketingowcy odpowiedzialni za reklamę i rozwój tej postaci, naprawdę się napracowali i powstał całkiem znośny serial dostępny na netflixie. To mi trochę odczarowało tę lalkę. Jednak to nie koniec atrakcji. Dzięki popularności animacji powstają nowe rzeczy, tj. magazyny.


Warto zwrócić uwagę na dodatki. Klara uwielbia wszelkiego rodzaju gazetki. Mamy taką tradycję, że raz na 2/3 tygodnie kiedy jedziemy po zakupy, dzieciaki mogą wybrać sobie jakiś magazyn. Janek zazwyczaj nie ma z tym problemu. Zawsze znajdzie coś dla siebie, natomiast Klara wybiera bardzo długo. Najczęściej gazetki są zapakowane, więc nie można zobaczyć, co jest w środku. Dlatego tak ważne są gratisy. Na szczęście w Magazynie Barbie są bardzo fajne dodatki wykonane z wytrzymałego plastiku (Janek sprawdził jak jest wytrzymały ;-)).


 

No i na koniec główna zainteresowana. Jak tylko zobaczyła to czasopismo, zaświeciły się jej oczy ;-). A potem nagle zniknęła ;-).Za magiczne zniknięcie Klary (spokojnie, potem wróciła ;-)), dziękuję Egmontowi.
Komentarze

 1. Można lubić lub nie, ale wiecznie żywa jest 😊

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ano właśnie, nie należałam do jej miłośniczek, zbyt sztuczna była dla mnie. ;)

   Usuń
 2. Moja córka już z tych gazetek wyrosła, ale jeszcze 2-3 lata temu byłaby zachwycona!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzieciaki szybko z nich wyrastają, dlatego warto łapać odpowiedni czas, aby i w ten sposób zachęcić je do czytania. :)

   Usuń
 3. Miłośniczki Barbie z pewnością spędzą miłe chwile przy tej gazetce. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gdybym znów miała 6 lat,na pewno męczyłabym rodziców,żeby wykupili mi prenumeratę takich gazetek ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. My pozostajemy w świecie autek. Szkoda, że kiedyś nie było takich zabawek. Teraz to bym chyba wszystko wykupiła.

  OdpowiedzUsuń
 6. Z tego co piszesz to każda mała "księżniczka" znajdzie w tym czasopiśmie coś dla siebie:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja akurat bardzo lubiłam Barbie, więc to czasopismo też z chęcią przejrzałam.

  OdpowiedzUsuń
 8. Jestem wielką miłośniczką Barbie, dlatego bardzo się cieszę, że ta bohaterka wciąż cieszy się powodzeniem, także jako główna postać magazynu.

  OdpowiedzUsuń
 9. Takie pisemko to super sprawa, dziewczynki na pewno sa zachwycone. PAmiętam jak byłam mała i wydano pismo z Barbie na okłądce, jak bardzo mi się podobało.

  OdpowiedzUsuń
 10. Pamiętam swoją pierwszą Barbie - Słoneczna Barbie dostana na I Komunię :D Początek lat 90 ;)

  Barbie lubi i mój 7 letni syn - lubi ogladać na Netflixie, a lalkę ma w limitowanej wersji Mary Poppins, o której cenie wolałabym zapomnieć hahah

  OdpowiedzUsuń
 11. Mamy i my tą gazetkę:)Obie córki bardzo sie nia ucieszyły, zadania wykonane:)

  OdpowiedzUsuń
 12. W młodości oglądałam te stare animecje z Barbie, gdzie wcielała się w baśniowe księżniczki. Gazeta raczej nie znalazłaby u mnie wdomu zainteresowanych, ale przyznam, że jako dziewczynka, byłabym zachwycona.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl