Wodne przygody. Zwierzęta w górach.

 Dzień dobry we wtorek. Dzisiaj aż miło popatrzeć za okno. Złoto, pomarańczowo,, zielono i czerwono. Pięknie. Aż chce się iść na spacer!

Dlatego postanowiłam przedstawić Wam dzisiaj kolejna odsłona serii wodne malowanie od Harper Kids.


Wodne przygody. Zwierzęta w górach.

O tej serii już Wam wspominałam. Idealna dla dzieci, ciekawa, prosta w przekazie i kolorowa. Czego chcieć więcej? A no tak, dochodzi do tego jeszcze zabawa z wodą. Ideal po prostu 😉. Zresztą, sami zobaczcie
Podoba mi się to, że oprócz malowania są jeszcze dodatkowe zadania. Trzeba znaleźć jakieś konkretne zwierzę, policzyć te, które występują w stadzie. Idealna rozrywka na jesień wieczory, prawda ?

Zgarnąć z półki?

Jesteśmy teraz na etapie lekcji. Klara codziennie ma coś zadane, a Janek po prostu się nudzić. Dlatego w takiej sytuacji siadamy wspólnie przy stole i obydwoje mają coś do roboty. Potem oczywiście Klara dołącza do brata 😉. Dlatego jak najbardziej polecam tę serię!

Komentarze

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl