Róża na tropie kolejnej przygody! Róża na tropie. Poszukiwanie lirogłosa srebrzystego

 Dzień dobry w wtorek. Za oknem jesień w pełni, więc najwyższy czas zakopać się w lekturach. A że dodatkowo to czas długich wieczorów i przeziębień (tak jak w naszym przypadku). To nie ma na to lepszego lekarstwa niż książki, nie sądzicie? Dlatego dzisiaj chciałabym Wam przedstawić super książkę dla dzieci, idealna na jesienną aurę 


Róża na tropie. Poszukiwanie lirogłosa srebrzystego.

Różę miałam okazję już Wam przedstawić. Rezolutna dziewczyna bardzo ciekawa świata razem ze swoim przyjacielem - myszką Rupertem rozwiązują kolej zagadki. A że główną bohaterką chce zostać korespondentka specjalna to zawsze trafiają im się naprawdę wyjątkowe historię. Tym razem kusza znaleźć ptaka, w którego istnienie nie wierzą nawet ornitolodzy! Czy im się uda? Na pewno spróbują dokonać tego odkrycia 😉.

Róża na tropie to pełna humoru i zagadek opowieść o dziewczynce ciekawej świata. Dlatego każda jej przygoda to emocjonująca historia. Kiedy Róża trafia na statek aby opisać fascynująca historię krewetek, wiadomo że to to tylko przykrywką dla naprawdę ciekawej akcji, pytanie tylko, co się za tym wszystkim kryje 😉.

Będzie ciekawie, emocjonująca i wciągająco. A odkrycie tajemnicy lirogłosa srebrzystego pokarze się.... Bardzo pouczające!

Zgarnąć z półki?

Tak! Przystępna, ciekawa i emocjonująca. Bardzo polecam! 

A jeśli szukacie innych, cudownych książek dla dzieci, polecam zajrzeć do TANIEJ KSIĄŻKI.Komentarze

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl