Fotoksiążka. Saal Digital - recenzja.

 Chociaż wakacje minęły już jakiś czas temu to ja bardzo lubię do nich wracać. Nie były jakoś szczególnie spektakularne, nie wyjechaliśmy dalej niż 30 km od domu, ale było naprawdę sympatycznie. Jak już wiele razy Wam wspominałam to właśnie dzięki wolnym dniom, które spędzam razem z dziećmi, uświadamiam sobie jak bardzo się zmieniają. A na dowód tego zawsze mam mnóstwo zdjęć ;-).

Fotoksiążka.

Odkąd mam dzieci robię mnóstwo zdjęć. Za każdym razem kiedy je przeglądam, obiecuje sobie, że je wywołam, ale jak zabieram się do tego to pokonuje mnie ich ilość i szybko tracę zapał. Dlatego postanowiłam ogarnąć ten temat małymi kroczkami. Postawiłam na fotoksiążkę od Saal Digital, ponieważ miałam przyjemność poznać ich produkty.


Aplikacja.

Bardzo lubię polegać na różnych ułatwieniach. Jak coś (lub ktoś ;-)) robi coś za mnie to nie protestuję. Dlatego projektując fotoksiążkę posłużyłam się aplikacją, którą można ściągnąć bezpośrednio ze strony Saal Digital. Jest ona bardzo prosta w obsłudze. W zasadzie wszystko robi się intuicyjnie. Każdy element można zmienić, przekręcić, coś dodać, coś ująć. Trochę mi to zajęło, bo wybór wszystkich dodatków jest naprawdę duży, ale byłam zdeterminowana i w końcu stworzyłam fotoksiążkę Wakacje 2021.Gotowe szablony.

Fajnym pomysłem są gotowe szablony.  Możemy na przykład wybrać wzory przeznaczone dla dzieci lub grafiki w stylu boho. Ja, jak widzicie zrobiłam mix, bo... tak mi się podobało ;-)

Jakość.

Jak już Wam wspominałam, poznałam już produkty Saal Digital, dlatego wiedziałam, że mogę liczyć na szybkość realizacji zamówienia i jakość. Co prawda ostatnią fotoksiażkę zamawiałam jakiś czas temu, ale miałam nadzieję, że nic się nie zmieniło. Jak już dostałam ją w swoje ręce to zachwytów nie było końca. Nie wiem ile razy już ją przeglądałam. Niby mam te wszystkie zdjęcia na telefonie, ale nie z taką oprawą. Trzymając tę fotoksiążkę w rękach jestem bardzo zmotywowana żeby ogarnąć moje zdjęcia i w końcu je wydrukować, bo na żywo wyglądają jeszcze piękniej ;-).

Zgarnąć z półki?

Zdecydowanie tak! Fotoksiążka od Saal Digital to przykład, że jakość i cena mogą iść w parze.
Komentarze

 1. Miło za pomocą fotoksiążeķ przywoływać przyjemne wspomnienia. Ta jest naprawdę pięknie wydana.

  OdpowiedzUsuń
 2. Taka fotoksiążka to idealny sposób, aby zachować piękne wspomnienia na dłużej. Mam kilka fotoksiążek i bardzo lubię je przeglądać i wracać wspomnieniami do tamtych chwil.

  OdpowiedzUsuń
 3. Teraz zwłaszcza, przed wyborem świątecznych prezentów, warto pomyśleć o takiej formie prezentu, dla siebie i członków rodziny. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Paulina Kwiatkowska11 października 2021 00:01

  Bardzo lubię fotoksiążki, mamy w domu różnych firm i w różnych wymiarach. Są super.

  OdpowiedzUsuń
 5. Fotoksiążka to świetny prezent na różne okazje, ich ceny też są dość okazyjne.

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękna foto książka. Uwielbiam takie pamiątki,sami mamy sporo takich foto książek, które uwielbiamy przeglądać zima.

  OdpowiedzUsuń
 7. Takie foto ksizki są na topie. Myślę że sama muszę sobie zamówić. Będzie to mega pamiątka.

  OdpowiedzUsuń
 8. Taka fotoksiążka to wspaniały prezent i pamiątka. Miło jest potem wspominać ...

  OdpowiedzUsuń
 9. Uwielbiamy fotoksiazki, są idealną alternatywą dla albumów :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl