Wiedźmag. W ukryciu.

 Dzień dobry w tę jakże piękna i wiosenna sobotę. Jak Wam mija weekend? Bo mi zupełnie inaczej niż zaplanowałam, ale nie mogę narzekać na nudę.

Dzisiaj chciałabym Wam zaprezentować kolejny tom komiksu o pewnym wyjątkowym chłopcu, który wbrew wszystkiemu i wszystkim postanowił zostać wiedźmagiem.


Wiedźmag. W ukryciu.

O tym komiksie miałam już okazję pisać jakiś czas temu. Spodobał mi się świat wykreowany przez autorkę, bohaterowie oraz oczywiście sama fabuła. Chłopiec odstający od norm przyjętych w jego rodzinie postanawia zawalczyć o siebie. Przy okazji odkrywa rodzinna tajemnicę, która przez wiele lat była bardzo dobrze ukrywana. Jednak to nie koniec jego przygody. Przed nim jeszcze sporo barier do pokonania.

Drugi tom opowiada o tym jak Aster musi walczyć o przywilej nauki magii, a przy okazji pomóc przyjaciółce uwolnić się od uroku. Czy mu się to uda? Na pewno nie będzie łatwo. Ale co tam się stało przekonacie się dopiero sięgając po drugi tom z serii Wiedźmag.





Zgarnąć z półki?

Tak. Wiedźmag to ciekawa propozycja komiksowa z kategorii young adult. Dlatego wszystkim fanom tego gatunku polecam sięgnąć po tę historię. 

A jeśli szukacie innych, cudownych komiksów dla młodzieży, polecam zajrzeć do TaniaKsiążka.pl.

















Komentarze

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl