Adou. Nowi mutanci odkryci.

 Dzień dobry w czwartek. Pogoda pogorszyła się znacznie. Jest zimno, pochmurno i jakoś ponuro, więc... Siedzimy w domu, ale się nie nudzimy 😉. A Wam jak minął czwartek?

Dzisiaj chciałabym Wam zaprezentować nowa mangę od Waneko, która opowiada o... Mutantach.

Adou.

Sama okładka jest dla mnie genialna. Zapowiada coś ciekawego i może trochę kontrowersyjnego? Bo jak inaczej opisać to, co najmniej się dzieje? Dziecko mutant z ręką enta. To musi być ciekawe. I jest!

Ririko to młoda dziewczyna, która poznajemy w drodze do pracy. Jak szybko można się domyślić to nie jest jej ulubione miejsce, ale pieniądze na życie też są ważnym aspektem. Kiedy na jej drodze staje zagubiony chłopiec, postanawia mu pomóc. Nie wie jednak, że to zbiegły mutant, którego ściga wojsko. Jak potoczą się losy bohaterów i czy uda im się uciec przed nagonka? warto przekonać się sięgając po Adou.

Mam troche mieszane uczucia, co do tej mangi, bo z jednej strony temat mutantów uciekających z tajnego laboratorium jest już trochę przestarzały i wtórny. Z drugiej strony aspekty socjologoczno-spoleczno


Komentarze

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl