Magiczna 7. Magowie tracą swoje moce!

 Dzień dobry w ten deszczowy wtorek. Jak Wam minął dzień? Mi zaskakująco szybko. Ratowaliśmy się dzisiaj grami, książkami i starymi dobrymi bajkami. Lubię takie dni jak ten. 

Dzisiaj chciałabym Wam zaprezentować najnowszy tom Magicznej 7, w którym sporo się dzieje. Moce czarodziejów się mieszają, a demonica opanowuje miasto. Jak poradzą sobie z takimi problemami dzieciaki? Na pewno nie będzie łatwo. Może nawet ktoś zginie...


Magiczna 7. Miasto przeklętych.

Podoba mi się to, że autor nie oszczędza dzieciaków. Mają na tyle silne dary, że muszą dawać sobie radę z naprawdę trudnymi zadaniami. I tak trafiają do miasta owładniętego przez demonice, a dodatków ich moce zmieniają właścicieli. Gdyby tego jeszcze było mało po piętach depcze im tajemniczy chłopak i wojsko. Dzieje się! 


Są też zwroty akcji, które naprawdę mocno zawirowania fabułe. Jakie? Ano na przykład pościg ludzi ojca Leo, który również nie daje za wygraną. 

Zgarnąć z półki?

Zdecydowanie! To jedna z ciekawszych serii, które mam okazję czytać. Każdy tom wnosi coś nowego do fabuły, a dynamika akcji jest naprawdę mocna. Także nie pozostaje mi nic innego jak Wam polecić.

Komentarze

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl