Zapachowe książeczki dla najmłodszych

 Niedziela. Jak ten długi weekend szybko minął! Ale nie ma się co dziwić w takim ferworze sprzątania ;-). Dzisiaj odpoczywamy. Bajki, planszówki i piżamy. Idealny rodzinny dzień :-).

Dlatego dzisiaj postanowiłam Wam przypomnieć cudowną serię dla najmłodszych, która pobudza wszystkie nasze zmysły i pozwala lepiej odkrywać świat. Ciekawi, zapraszam do recenzji.


Moja pachnąca książeczka

Miałam już okazję pisać o tej serii. Na początek postawiłam na dobrze znane nam zapachy, ale kiedy trafiła mi się okazja poznania Zapachów świata, wiedziałam że będzie to fajna zabawa. I była! Zapachy niby znane, a ciekawie je było odkrywać z dziećmi. Po lekturze postanowiłam kupić trochę przypraw aby pokazać dzieciom ich różnorodny świat. Książka spełniła swoje zadanie, zaciekawiła, pobudziła wyobraźnię i chęć odkrywania. Teraz czas ruszyć w świat ;-).

Zgarnąć z półki?

Jak dla mnie to pozycja obowiązkowa w domowej biblioteczce. Niby skierowana do maluchów, ale moje... maluchy (już przecież nie takie małe) też chętnie i często po nią sięgają. Także jak najbardziej polecam!


Tytuł:              Zapachy świata

Seria:               Akademia Mądrego Dziecka/Moja pachnąca książeczka z kolorami

Autor               Mr Iwi

Ilustracje:        Mr Iwi

Tłumaczenie:    Kasia Grzyb

Wydawnictwo:  Harperkids Polska

Premiera:         01.09.2021
Komentarze

 1. Pachnące książeczki są naprawdę świetne.

  OdpowiedzUsuń
 2. Naprawdę jest się czym zachwycić.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetnie sprawdzają się w roli prezentu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Te propozycje to fenomenalna sprawa.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bez wątpienia są zachwycające.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl