Świerszczyk dla dzieci na Nowy Rok!

 Witajcie moi drodzy w tym Nowym Roku! Zrobiłam sobie krótką przerwę od blogowania i wracam do Was z nową, świeżą energią. Jak zawsze jestem otwarta na wszelkie wyzwania, jakie postawi przede mną nowy, kolejny rok. Nie mam co prawda żadnych konkretnych postanowień, ale parę rzeczy chciałabym w tym roku poprawić ;-). A Wy, z jakimi planami wchodzicie w Nowy Rok?

Dzisiaj chciałabym Wam przedstawić najnowsze wydania Świerszczyka. Magazynu dla dzieci, który totalnie zdominował nam sylwestra. Dlaczego, zaraz Wam opowiem :-).


Świerszczyk dla dzieci.

Baaaardzo się ucieszyłam z możliwości recenzji Świerszczyka. Uwielbiałam go jak byłam mała i miałam nadzieję, że moje dzieci też zapałają takim uczuciem do tego czasopisma. Jak się szybko okazało, niedaleko pada jabłko od jabłoni ;-).

Sprawdzona formuła, interesujące treści, ZERO pstrokatości i angażujące zadania to przepis na sprawdzone i mądre czasopismo dla dzieci. Na pierwszy ogień poszły krzyżówki. Klara dopiero uczy się pisać, ale rozpoznaje litery i ćwiczy je przy każdej możliwej okazji. Właśnie np podczas krzyżówek. Nie poznała jeszcze ą, czy ł, ale z resztą radzi sobie całkiem dobrze. Także nauka przez zabawę szła pełną parą.
Kiedy krzyżówki zostały rozwiązane, zabraliśmy się za Labirynty, w których królował Janek. Ma jakiś zmysł do tego, bo naprawdę rozpracowuje je w mgnieniu oka!


No i na koniec coś do poczytania. Najpierw przyjrzeliśmy się Pingwinom a potem poczytaliśmy o zimie. Rok 2022 nie mógł skończyć się lepiej ;-)
Najzabawniejsze jest to, że na sylwestra mieliśmy gości (paru dorosłych i dzieci) i kiedy zasiedliśmy już wszyscy do stołu to największym zainteresowaniem cieszyły się właśnie Świerszczyki. Dorośli przeglądali z wielkim sentymentem, dzieci, bo chciały porozwiązywać zadania. Zabawa na całego i to bez fajerwerków ;-).

Zgarnąć z półki?

Ja nie mam najmniejszych wątpliwości, co do tego. Świerszczyk to zawsze super zabawa, więc warto mieć go pod ręką :-)Komentarze

 1. Bardzo podoba mi różnorodność zadań i ciekawostek w tych magazynach.

  OdpowiedzUsuń
 2. Te wszystkie magazyny są naprawdę świetne.

  OdpowiedzUsuń
 3. Idealnie sprawdzają się w roli prezentu dla osób zainteresowanych ciekawostkami.

  OdpowiedzUsuń
 4. To genialny upominek dla dzieci w różnym wieku.

  OdpowiedzUsuń
 5. Na pewno jest się czym zachwycić.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl