Ponadczasowy i zawsze modny dodatek do mieszkania!

Dzień dobry w poniedziałek! Zaczynamy kolejny piękny tydzień. Czy będzie piękny, zobaczymy, ale tego sobie i Wam życzę ;-). Wakacje w pełni, dzieciaki zażywają słodkiego lenistwa, a jak mam tyle pracy, że... wymyśliłam sobie jeszcze remont. A co się będę nudzić ;-). i o ile cześć hm... fizyczna w większości spada na mojego męża ;-) tak jak wzięłam się za wystrój. Nie jest łatwo pogodzić nasze gusta, ale w paru kwestiach jesteśmy zgodni. Dlatego postanowiłam pokazać Wam dzisiaj klasyczny, ale i niepozorny dodatek, który urozmaici każde wnętrze. Mowa oczywiście o zegarkach.Chociaż technologia w naszych czasach jest bardzo rozwinięta i zegarek mamy nie teraz nie tylko na ścianie, ale i na ręce, czy w telefonie, nie wyobrażam sobie jednak pomieszczenia bez tej praktycznej ozdoby. Dlatego w każdym pokoju mamy zegar na ścianie. Dlaczego więc zdecydowałam się na kolejny?

A kto powiedział, że na ścianie może być tylko jeden ;-). A tak serio to przekonała mnie forma i jakoś wykonania. Miałam już parę razy wypróbowywać produkty z Wallfluent.pl i wiem, że nie można im nic zarzucić. Dlatego widzą tę przecudowną i uroczą krówkę od razu się zakochałam.

Jak widzicie wykonanie jest solidne. W zestawie od razu mamy też baterię. Martwiłam się trochę o widoczność wskazówek (białe na białym tle), ale jest dobrze widoczna i dobrze spełnia swoją funkcję.Jeszcze nie zdecydowałam gdzie umieszczę ten zegar, ponieważ remont jest u mnie w pełnym rozkwicie, ale powiem Wam, że taka krówka bardzo motywuje do szybszych działań. W końcu... czas ucieka ;-)Zgarnąć z półki?

Dla mnie akcesoria do wnętrz od wallfluent.pl  są zawsze godne polecenia. W swoim asortymencie mają nie tylko zegary, ale i maty winylowe, czy obrazy. Sami zresztą zobaczcie, a ja już szykuję dla Was kolejny pomysł na upiększenie wnętrz Waszych domu. Szczegóły już w przyszły poniedziałek :-).


Komentarze

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl