Zbliżają się wakacje. Czas zakupić Minecraftowe atrakcje

 Dzień w dobry w środę. Ten tydzień jest dla mnie bardzo intensywny, ponieważ w sobotę odbędzie się wesele mojej siostry. nadzieję, że wybaczycie mi te lekko chaotyczne i nieregularne wpisy.

Dzisiaj chciałabym Wam przedstawić książkę, która totalnie zawładnęła Jankiem. Póki co zabiera ją ze sobą wszędzie i nie sposób Go od niej oderwać. Mowa oczywiście o książce z Minecraftem.


Minecraft. Naklejkowa przygoda. Kreator postaci.

Jak już Wam wspominałam, Minecraft bardzo dobrze funkcjonuje w naszych codziennych realiach. Doszło nawet do tego, że wykorzystuje Minecraft żeby dzieci (nie może, ale wszystkie inne 😉) do czytania. Dlatego śledzę z wypiekami na twarzy wszystkie nowinki w tym temacie. Dlatego kiedy zobaczyłam nowości od Harper Kids a w nich Naklejkową przygodę, wiedziałam że będzie szal.

Janek zakochał się od pierwszego spojrzenia. Możliwość doklejania ilustracji w różne miejsca i łamigłówki, ktore pojawiają się na łamach tej książki jest po prostu fantastyczna. Sami zobaczcie.

Zgarnąć z półki?

Ubowewam tylko nad tym, że naklejkowa przygoda jest jednorazowa i raz naklejone naklejki już tam zostają. Ale to też nauka żeby kupić parę egzemplarzy na raz. Polecam, jak najbardziej. Zwłaszcza na wakacje 


Komentarze

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl