Spyxfsmily. Sprawy zaczynają się komplikować.

 Dzień dobry w czwartek, ale mi ten tydzień szybko mija. Mam wrażenie, że dopiero co się zaczęła a tu już mamy jego druga, lepsza połowę. Jakieś plany na weekend? Bo ja jak zwykle, nie będę się nudzić 😉.

Dzisiaj chciałabym Wam opowiedzieć o najnowszym tomie mangi Spyxfamily, który dobrze nakręcił akcje. A wszystko przez to, że sprawy zaczynają się komplikować.


Spyxfamily 12.

W dwunastym tomie serii dzieje się bardzo dużo. Akcja jest bardzo emocjonująca, chociaż... Nie do końca obejmuje główny wątek tej historii. Tym razem Zmierzch musi zmierzyć się nie tylko z bezwzględnymi wrogami, ale i... Własnym szwagrem. Co z tego wyniknie i czy Zmierzch zostanie zdemaskowany możemy przekonać się na łamach najnowszego tomu Spyxfamily.

Mam wrażenie, że Tatsuya Endo specjalnie oddala nas od głównego wątku fabuły aby mieć możliwość jeszcze bardziej namieszać. No bo jak wytłumaczyć to, że już od paru tomów operacja Strix wcale nie ruszyła do przodu? Owszem pewne konkretne plany pojawiły się na horyzoncie, ale póki co bohaterowie zajęci są zupełnie czymś innym.

Nie oznacza to oczywiście, że fabuła straciła na dynamice, dowcipie, czy czymkolwiek innym. Tak jak wspominałam wcześniej, akcja pędzi jak szalona.

Zgarnąć z półki?

Od samego początku uważam, że pomysł na tę mangę jest po prostu doskonały.  Komedia Szpiegowska nigdy się nie starzeje i zawsze warto po nią sięgnąć. A więc na pytanie, czy zgarnąć z półki 12 tom serii Spyxfamily odpowiadam Tak!
Komentarze

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl