Bing. Gramy razem, czyli coś dla najmlodszych

 Dzień dobry we wtorek. Powiem Wam, że miałam bardzo męczący dzień i jedyne o czym myślę to spanie. Może nawet krótki sen zimowy, co Wy na to? Ja wiem, kto by się nie skusił na te propozycje 😉.

Dzisiaj chciałabym Wam przedstawić propozycje dla najmłodszych czytelników, która na pewno przypadnie im do gustu. Z rodzicami może być różnie, no ale jak w grę wchodzi grająca książka z Bingiem to sądzę, że jakoś to zniosą.


Bing. Gramy razem.

Doszłam do etapu, gdzie bardzo rozczulają mnie książki dla maluchów. Chyba powoli oswajam się z faktem, że moje dzieciaki już bezpowrotnie wyrosły z tego okresu. Mimo to bardzo chętnie przeglądają propozycje dla najmłodszych i zawsze im się podobają, więc chyba nie jest źle?

W najnowszej odsłonie przygód małego czarnego króliczka możemy odkryć świat dźwięków. Bohaterowie bajki pokazują nam różne instrumenty a dzieki głośnikowi i wgranym dzoewkom możemy je również poznać. Bezy fantastycznie, prawda?Zgarnąć z półki?

Jak dla mnie pozycja obowiązkowa a jakbyscie rozglądali się już za prezentami na święta... To będzie na pewno strzał w dziesiątkę. Polecam!

Komentarze

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl