Przepraszam Was, Kochani

Wiem, że wczoraj miał się pojawić post na temat jakiejś ciekawej kampanii społecznej. Wiem, że to już drugi (na szczęście nie z rzędu), który się nie pojawił, ale... mamy wakacje, chociaż pogoda jeszcze nie rozpieszcza staram się zapewnić moim dzieciom jakieś atrakcje. Wczoraj pojechaliśmy z ich dziadkiem (moim tatą) nad pobliskie jezioro i... złapała nas burza z piorunami a mimo to bawiliśmy się świetnie. Postaram się to nadrobić, bo tak jak pisałam jest wiele akcji wartych nagłośnienia. Jednak są wakacje, więc wybaczcie mi to drobne zaniedbanie. To, co, wybaczycie ?Zbieram też pomysły na różne cykle, nie tylko te książkowe. Chociaż mogłabym nie wychodzić z pokoju i non stop czytać książki to wiem, że świat się na tym nie kończy i czasami trzeba się ruszyć z domu albo chociaż z pokoju. Dzieci stanowczo buntują się przeciwko takiemu (podobno) monotonnemu planowi dnia. Dlatego od razu zapowiadam, że mogą wystąpić opóźnienia postowe spowodowane czasem wolnym przeznaczonym na rekreację, relaks i rodzinę, w skrócie RRR!

Komentarze

 1. Może napiszesz o dodawaniu książek do bibliotek i czytelni za pośrednictwem poczytajmi.pl?

  OdpowiedzUsuń
 2. Ważne, że z każdej sytuacji potrafisz wyjść z uśmiechem na twarzy i nawet pogoda nie potrafiła wam zepsuć dnia. Super ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Doskonale Cię rozumiem, ja też w wakacje mam problemy ze zmobilizowaniem się do pisania. Poza tym demotywuje mnie fakt, że mniej osób mam wrażenie zagląda na bloga. Nie wiem, czy to kwestia lata, czy mojego pisania, ale jakoś mniej się chce...

  OdpowiedzUsuń
 4. Dużo sił i chęci mobilizacji ;) Czasami trzeba złapać trochę oddechu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wybaczymy, wybaczymy. Życie nie kończy się na blogowaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Każdy musi odpocząć :) zwłaszcza w wakacje.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ważne, że z każdej sytuacji potrafisz wyjść z uśmiechem

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie poddawaj się! Życzę weny!

  OdpowiedzUsuń
 9. Czekam z niecierpliwością, wolę rzadziej, ale konkretnie.

  OdpowiedzUsuń
 10. Wszystko jak najbardziej zrozumiałe, skoro dzieci chcą się ruszać to tylko zazdrościć :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Są wakacje, wybaczamy, bo... sama mam wakacje!

  OdpowiedzUsuń
 12. A ja powiem, że nie mam ci czego wybaczać, bo miałaś prawo niczego nie wstawić. Rozumiem, że coś obiecałaś i czujesz się tak, jakbyś zaniedbała czytelników, co więcej – okłamała ich, ale warto pamiętać, że przecież każdy ma prawo, przy natłoku spraw, o czymś zapomnieć. Jeżeli ktoś wiernie cię odwiedza, na pewno nie będzie miał ci tego za złe.

  OdpowiedzUsuń
 13. Wakacje i rodzina są najważniejsze. Nie musisz przepraszać, to nie jest Twoja praca, hobby, a z dziećmi budujesz teraz wspomnienia i umacniasz więź :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Rodzina jest najważniejsza :) Trzeba korzystać z każdej chwili na odpoczynek z książką też przyjdzie jeszcze czas :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Marzę o tym, żebym mogła posiedzieć w pokoju przez kilka dni i nieprzerwanie czytać :) a lenia też czasami łapię ;)

  OdpowiedzUsuń
 16. ja uwielbiam czytać, dzień bez książki jest dniem straconym

  OdpowiedzUsuń
 17. To może zorganizuj coś wspólnie z dziećmi? My robimy razem sesje zdjęciowe i nagrywamy filmiki :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Nie przepraszaj, żyj. Życie jest poza komputerem :) nawet z nosem w książce. Też mam dwójkę małych dzieci - nie mam czasu na pierdoły :P

  OdpowiedzUsuń
 19. Ja proponuję zrobić reset książkowy - taki urlop. Wtedy posty będą świeże, a ty wraz z rodziną odpoczniesz. ;)

  OdpowiedzUsuń
 20. Wakacje to czas odpoczynku i relaksu, dlatego nie ma co się spinać w blogosferze jeżeli się nie opublikuje wpisu dziś to będzie czy to jutro czy pojutrze.

  OdpowiedzUsuń
 21. Korzystaj z pogody i ciesz się słońcem! Na teksty cierpliwie poczekamy. :-)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl