Nowe przygody Binga. Gratka dla najmłodszych!

 Dzień dobry we wtorek! Poniedziałek minął mi tak ekspresowo, że nawet nie zdążyłam uruchomić komputera a już była 23. Także poniedziałkową recenzję przedstawię Wam w sobotę ;-).

Dzisiaj natomiast chciałabym Wam zaprezentować najnowsze przygody Binga, ulubieńca wszystkich maluchów.Bajki 5 minut przed snem. Bing.

Tego króliczka chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Przynajmniej żadnemu z rodziców. Bing zagościł na ekranach telewizorów już jakiś czas temu. Dzieciaki go kochają, ponieważ pokazuje jak radzić sobie z trudnymi emocjami i odkrywać świat. Nic więc dziwnego, że dzieciaki chętnie oglądają jego przygody. Dlatego najnowszy tom serii Bajki 5 minut przed snem musiał być właśnie o Bingu.
Jak widzicie tekstu jest niewiele, a ilustracje duże i ładnie wydrukowane. Dzieciaki mogą śmiało zasiadać do lektury i spędzić z nią przyjemnie czas.

Zgarnąć z półki?

Bing to idealna propozycja na rozpoczęcie i zakończenie dnia. Bajki są krótkie, ale angażujące. A mały króliczek zabierze dzieciaki w niesamowitą przygodę. POLECAM!

Komentarze

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl