Nowe Świerszczyki już w kioskach, a w nich olbrzymia dawka zabawy na ferie!

 Dzień dobry we wtorek. Połowa miesiąca już za nami, a ja dopiero zaczynam ogarniać, że mamy już 2024. Jakoś nie mogę się jeszcze wczuć w tę datę, pewnie pod koniec roku się przyzwyczaję jak już trzeba będzie znowu zmieniać 😉. Też tak macie? Trudno Wam przyzwyczaić się do 2024?

Dzisiaj chciałabym Wam zaprezentować najnowsze numery Świerszczyka, na którego (jak co miesiąc) czekam z utęsknieniem! A że na początku roku Nowa Era przygotowała dla nas aż 4 nowości to znaczy, że plan na nadchodzące ferie już mamy. O ile cokolwiek do tego czasu zostanie do zrobienia.Świerszczyk magazyn dla dzieci.

Moje dzieci już przyzwyczaiły się, że wraz z początkiem miesiąca pojawiają się nowe numery Świerszczyka i zasiadamy wspólnie do lektury. Na pierwszy ogień idzie zawsze wydanie główne pełne ciekawostek, wierszy, opowiadań i zadań. Niestety... Lektura bardzo szybko się kończy i trzeba szukać innych rozrywek 😉.


Potem to już idzie po kolei. Krzyżówki i labirynt, ale tym razem Nowa Era przygotowała niespodziankę i stworzyła serie Rysuj krok po kroku, która totalnie oczarowała Klarę i mnie. Sami zobaczcie co to za cuda.Komentarze

  1. Zupełnie rozumiem, co masz na myśli. Czasem trudno jest przyswoić sobie nowy rok, zwłaszcza gdy dopiero się rozpoczyna i wydaje się tak odległy od poprzedniego. Ale zgodzę się, że pewnie przyzwyczaimy się do pisania 2024 na dokumentach tak samo szybko, jak przyzwyczailiśmy się do pisania 2023 😉. Co do Świerszczyka, to naprawdę fajnie, że jesteście z dziećmi tak zaangażowani w czytanie i odkrywanie nowych numerów. Wydaje się, że to świetny sposób na wspólne spędzanie czasu i rozwijanie zainteresowań.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl