Hip, hip, kura! Czyli powrót kur Justyny Bednarek

 Dzień dobry w nowym roku! Gotowi na nowe i ekscytujące wyzwania? Ja nie, dlatego zostałam przy starych postanowieniach 😉. A dzisiaj chciałabym Wam przedstawić najnowszą część przygód brygady kur, które nie raz i nie dwa ratowały rodzinę Ogórków z opresji.


Hip, hip, kura!

Tych pań, przepraszam, kur, przedstawiać nie trzeba. Przebojowe, pomysłowe, odważne i lojalne. Tak w skrocie można opisać tę brygadę. Dlatego kiedy nad dom państwa Ogórków naciągają czarne chmury, dziewczyny od razu ruszają na ratunek. Jednak akcja nie będzie prosta, no bo jak uchronić ludzi od telefonu komórkowego, który dzięki pewnemu oprogramowaniu ZAWSZE wie, czego potrzebujemy? Nigdy nie wiadomo czego możemy spodziewać się po tych kurach. Oczywiście, krzywdy nikomu nie robią, chociaż często ich tok rozumowania jest... nietuzinkowy ;-).
Będzie emocjonująco, porywająco, zabawnie i pierzaście. Jednak czy to wystarczy aby obronić rodzinę ogórków przed tym złowrogim urządzeniem? Na pewno warto się przekonać.
Hip. Hip. kura! to chyba moja ulubiona cześć tej serii. Justyna Bednarek w bardzo przystępny sposób pokazuje, że posiadanie i korzystanie z telefonu komórkowego może bardzo szybko przerodzić się w uzależnienie i brak kontaktu z otoczeniem. Dlatego warto uważać na to, czego szuka się w sieci i z kim rozmawia. No chyba, że ma się kury, wtedy można być spokojnym , że nie pochłonie nas żaden odmęt mrocznej sieci ;-).


Zgarnąć z półki?

Oczywiście nie powiem Wam, jak z zaistniałą sytuacją poradziły sobie kury. Możecie być jednak pewni, że dały sobie rade ze wszystkim, nawet z... sami sprawdźcie z kim ;-). 

A jeśli szukacie innych, cudownych książek dla dzieci, polecam zajrzeć do TaniaKsiążka.pl.Komentarze

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl