Starszy pan i kot - opowieść o tym jak samotność zwalczać kotem.

 Czwartek. To mój ostatni wpis w tym tygodniu. Czas w końcu umyć te okna 😉! Chociaż pogoda za oknem wcale mnie do tego nie zachęca. A Wam jak idą przygotowania do świąt?

Dzisiaj jako, że mamy czwartek nie może zabraknąć mangi. A żeby było Wam ciepło i puchato na świeta, wybrałam historię o pewnym kocie i jego panciu. Zapraszam na recenzje Starszego pana i kota.Starszy pan i kot. 

Uwielbiam tę mangę! Nie ma to jak siąść po ciężkim dniu i zatopić się w historię o tym ile szczęścia może dać posiadanie zwierzaka. Zwłaszcza kiedy możesz rozsiąść się wygodnie w fotelu z własnym mruczkiem na kolanach 😉.

W najnowszych tomach Starszego Pana i kota możemy poznać bliżej rodzinę pana Kandy. A dokładniej, jego dwójki dzieci i łączące go z nimi relacje.

Okazuje się, że żadne z nich nie poszło w ślady ojca. Starsza córka zajmuje się badaniem insektów, a syn, owszem tworzy muzykę, ale dla innych. A gdzie w tej części histroii miesiące dla Fukunaru? To kot, on się zawsze gdzieś wciśnie 😉.

Podoba mi się rytm tej historii oraz to, że autorka (?) Konsekwentnie wprowadza rodzeństwo Fukumaru. Dzięki temu opowieść wydaje się pełniejsza i po prostu ciekawsza. Zgarnąć z półki?

Jestem ciekawa jak potoczy się dalej ta historia. Czy wszystkie kociaki znajdą kochające domy? Czy rodzeństwo Fukumaru jest szczęśliwe? No i oczywiście, czy główny bohater i jego pancio zobaczą razem kwitnące wiśnie. Na pewno warto sięgnąć po tę mangę. Jest w niej tyle emocji i puchatości, że po prostu nie można się jej oprzeć 

Komentarze

 1. Na pewno jest się czym zainteresować.

  OdpowiedzUsuń
 2. To naprawdę ciekawa propozycja.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za polecenie tego tytułu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Sprawdzę czy jest dostępna w bibliotece.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dobrze jest skusić się na ciekawe wydanie.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl