Już dziś premiera najnowszej książki Marka Marcinowskiego!

 Dzień dobry wieczór w poniedziałek! Tą późną porą przybywam do Was z niesamowitą premierą. Jaką, zaraz Wam wszystko opowiem ;-)


Premiera "W krainie dinozaurów" Marka Marcinowskiego.

Najnowsza książka Marka Marcinowskiego już jest! Tym razem autor Ekoliskow i książek krajoznawczych dla dzieci zabrał się za... DINOZAURY! To musiało się udać!

Książki tego autora na stałe zagościły w naszej biblioteczce. Moje dzieciaki je uwielbiają. Zwłaszcza Janek, który często sam je przegląda. Więc kiedy zobaczyłam, że szykuje się premiera historii o prehistorycznych gadach, wiedziałam że musimy ją jak najszybciej przeczytać. Nie myliłam się. Janek może "czytać" "w krainie dinozaurów" z pamięci 😉.

Bardzo podobał mi się podział, jaki od razu wprowadził autor, ponieważ opisał najbardziej charakterystyczne epoki, w których występowały dinozaury, czyli kredę, jurę i trias. Dzięki temu nie zabrakło znanych i lubianych dinozaurów tj. triceratops, czy pterodaktyl, ale... Pojawi się tu również smok wawelski! Jak do tego doszło? Koniecznie zajrzyjcie do najnowszej książki Marka Marcinkowskiego żeby się przekonać 😉.

No i ilustracje! Muszę przyznać, że odkąd Marek Marcinowski połączył swoje siły z Martyna Najman książki dla dzieci bardzo dużo zyskały. Jest kolorowo i fantazyjnie. A przede wszystkim bardzo dobrze się to ogląda (i czyta oczywiście).

Zgarnąć z półki?

Nie mam co do tego żadnych wątpliwości! "W krainie dinozaurów" to kolejna książka, która powinna się znaleźć w dziecięcej biblioteczce. Pozycja wręcz obowiązkowa. Dlatego szczerze i gorąco zachęcam do lektury! 

Komentarze

 1. Dziękuję za polecenie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Na pewno jest się czym zainteresować.

  OdpowiedzUsuń
 3. To bez wątpienia świetna propozycja.

  OdpowiedzUsuń
 4. Chętnie skuszę się na tę lekturę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapowiada się genialnie.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl