A ku ku ;-) (Masza i Niedźwiedź. Książka z okienkami. Harperkids)

 Czy Wy też chodzicie i ziewacie. Co bym nie robiła, ile kawy bym nie wypiła, chodzą i ziewam. Ah, święta. Było dobrze, rodzinnie i spokojnie. Chociaż cieszę się, że są tylko raz w roku ;-). Dzisiaj weszłam na wagę żeby zmotywować się do ruszenia tyłka i wiecie co, nic, zero, ani trochę mnie to nie zmotywowało ;-). Ogólnie czuję się przeżarta, ale nie jadłam jakoś specjalnie dużo, to chyba magia świąt. Czas wrócić do względnej normalności. Dzieciaki chyba też czują, że święta się skończyły i dzisiaj już zrobiły pobudkę o 6 rano. Więc dzisiejszy poranek zaczęliśmy normalnie, od książek.


Nie przepadam za Maszą. Jakoś ta bajka mnie drażni, ale nie mi ma się podobać. Klara i Janek lubią od czas do czasu. Dlatego jak zobaczyłam, że Harperkids wydali książkę Maszę i Niedźwiedzia jako książkę z okienkami, wiedziałam, że spodoba się moim dzieciakom. Miałam nosa ;-).

Klara była ogólnie zadowolona. Zobaczyła postacie, które lubi, przejrzała okienka, ogólnie na plus, ale to Janek zakochał się w tej książce totalnie. Jak Wam już wcześniej wspomniałam, dzisiaj rano dostałam książką w głowę (w celu obudzenia mnie) i musiałam czytać. Odkąd Masza i Niedźwiedź. Książeczka z Okienkami pojawiła się w naszym domu, czytamy codziennie. Wspominałam Wam ostatnio, że istnieje taki rodzaj książek, po które dzieci sięgają same. To zdecydowanie jedna z nich.


Nie wiem ile jeszcze razy ta książka mnie obudzi. Książki z okienkami mają to do siebie, że dzieciaki je uwielbiają. Rozbudzają ciekawość, pomagają w odkrywaniu tajemnic i rozwiązywaniu zagadek. Nie lubię Maszy, ale lubię kiedy moje dzieci same z przyjemnością i satysfakcją sięgają po książki. Dlatego Masza i Niedźwiedź. Książeczka z okienkami to książka nie tylko dla fanów, ale dla wszystkich małych odkrywców :-).

Tytuł:              Masza i Niedźwiedź. Książeczka z okienkami.

Tłumaczenie:    Karolina Marcinkowska

Wydawnictwo:  Harperkids Polska 

Premiera:         05 stycznia 2021


Za możliwość zakolegowania się z Maszą, dziękuję Harperkids Polska.
Komentarze

 1. To książka z ulubionej przez dzieci historii Maszy i niedźwiedzia. Tak samo jak filmy budzi ich wielkie emocje.

  OdpowiedzUsuń
 2. Książeczki z okienkami są teraz bardzo popularne, a Masza i Niedźwiedź udoskonalają tę publikację.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam tę ksiązkę i jestem nią zachwycona! Sama uwielbiam Maszę i Niedźwiedza.

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna książeczka. Dzieci bardzo lubią gdy w ksiązkach coś się porusza bądź otwiera

  OdpowiedzUsuń
 5. Jako dziecko uwielbiałam takie książeczki z ruchomymi elementami, niestety rzadko udawało się rodzicom takie zakupić.

  OdpowiedzUsuń
 6. Generalnie to uwielbiam Maszę, ale jeśli chodzi o bajkę to jej nie lubię bo miesza dzieciom w głowach :-) i pokazuje jak jeszcze można być niegrzecznym.

  OdpowiedzUsuń
 7. Masza jest genialna i z wielką chęcią sięgamy po kolejne publikacje z nią. ostatnio u nas królują u nas opowieści z dreszczykiem

  OdpowiedzUsuń
 8. Chyba nie znam żadnego dziecka,które nie uwielbiałoby takich książeczek "z niespodzianką". Nasz synek też za nimi przepadał,kiedy był młodszy :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl