Żywioł, którego nikt nie pokona. Recenzja komiksu Smerfy i śnieżyca.

 Wtorek. Dzisiaj łapiemy trochę słońca. Mam nadzieję, że pogoda utrzyma się do wieczora i wyjdziemy na jakiś jesienny spacer. A Wy jakie macie plany na resztę wtorku?

Dzisiaj chciałabym przedstawić Wam kolejny tom komiksu o Smerfach, które tym razem...


Smerfy i śnieżyca

Smerfy zajmują w naszym domu szczególne miejsce. W zasadzie można powiedzieć że to od nich zaczęliśmy naszą przygodę z komiksami. Dlatego mam do nich wielki sentyment i za każdym razem sięgam po nie z największą przyjemnością.

Tym razem smerfy zabierają nas w bardzo zimowa podróż. Wioska smerfów została tak zasypana śniegiem, że jej mieszkańcy muszą kopać tunele.  A to dopiero początek problemów i niedogodności. Czy smerfom uda wygrać się z siłami natury? Jak poradzą sobie z przetrwaniem w tak trudnych warunkach. Czy Gargamel wykorzysta okazję i zaatakuje bezbronna wioskę? Na te wszystkie pytania odpowie najnowszy tom komiksu pt. Smerfy i śnieżyca Bardzo lubię tempo z jakim dzieje się akcja w smerfach. Sceneria niby dużo się nie zmienia, a jednak nie ma się wrażenia, że historia dłuży się, czy ciągnie. Smerfy nie czekają na ratunek, same szukają sposobu rozwiązania problemu.

Moje dzieciaki też bardzo chętnie sięgają po te komiksy. Często wchodząc do pokoju widzę jak w pełnym skupieniu przewracają kolejne strony. Także warto samemu się przekonać, co jest w tych historiach takiego ciekawego 😉.

Zgarnąć z półki?

Żałowałbym bardzo, gdybym nie mogła poznać szerszej i pełniejszej historii o Smerfach. A komiksy od Egmontu idealnie się w tej kwestii sprawdzają. Także bardzo wam polecam .

Tytuł:              Jajko i śnieżyca

Scenarzysta:    Peyo

Ilustracje:         Peyo

Tłumaczenie:    Maria Mosiewicz

Wydawnictwo:  Egmont

Premiera:         24.08.2022Komentarze

 1. Z przyjemnością sięgam po te komiksy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam poznawać kolejne przygody Smerfów.

  OdpowiedzUsuń
 3. Podobają mi się te wydania.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zawsze czekam na ich kolejne przygody.

  OdpowiedzUsuń
 5. Te komiksy są naprawdę świetne.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl