Czasopismo, które przypadnie do gustu każdemu chłopakowi. Recenzja najnowszego wydania Hot Wheels.

 Wtorek. Coś nie rozpieszcza nas ten wrzesień. Coraz trudniej wygrzebać się z pod ciepłej kołdry rano, nie uważacie? Ja ostatnio przyjmuję same ciepłe napoje, a i tak ciągle mi zimno. Jesień to nie jest moja ulubiona pora roku. Zdecydowanie. A Wam jakie nastroje towarzyszą we wtorek :-)?

Dzisiaj chciałabym Wam przedstawić kolejny numer magazynu, obok której nie można przejść obojętnie. Zwłaszcza kiedy jest się fanem motoryzacji. Pewnie już wiecie o czym chcę Wam opowiedzieć ;-). Zapraszam na recenzję najnowszego czasopisma Hot Wheels.


Hot Wheels.

Kiedy Janek zobaczył zobaczył na stole w kuchni najnowszy numer Hot Wheels aż oczy mu się zaświeciły. To loga, ta marka w zasadzie, ma w sobie coś, co przyciąga. Nie powiem, bo jak byłam mała, sama interesowałam się tymi rysorakami. Miały w sobie taką ekskluzywność i innowację. Nic dziwnego, że Hot Wheelsy przetrwały do dziś i mają się całkiem dobrze, skoro zdecydowali się na wydawanie czasopisma :-).

W najnowszym numerze...

Możemy znaleźć różne informacje na temat pojazdów, zadania oraz katalog nowości 2022. Przyznam szczerze, że mnie najbardziej zainteresowało to ostatnie. no bo co Oni jeszcze mogli wymyślić? Okazuje się, że całkiem sporo :-).


Jest i dodatek, rysorak (jakżeby inaczej ;-)). Ale czasami mniej znaczy więcej i zamiast bawić się w jakieś pierdoły dali konkret. Jak dla mnie super :-).


Zgarnąć z półki?

U mnie podział jest jasny. Klara nie była zainteresowana tym magazynem. W ogóle. Za to Janek... ten to wertował go już parę razy. Dlatego jeśli Wasze dziecko interesuje się motoryzacją, jak najbardziej polecam :-).

Komentarze

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl