Muzyka łagodzi obyczaje. Recenzja komiksu Opowieści z Bukowego Lasu. Królicza melodia.

 Piątek. A już miałam pisać, ze środa. Dni niby mijają szybko, ale jak przychodzi do rachuby to całkiem się gubię. Jeszcze teraz tak krótkie są dni, że dosłownie przeciekają przez palce, a aura sprawia, że nic się nie chce. Jesień naprawdę nie jest moją ulubioną roku. No, ale dosyć marudzenia. Mam dla Was dzisiaj recenzję kolejnego tomu super komiksu. A zatem zapraszam :-).


Opowieści z Bukowego Lasu. Królicza melodia.

Już miałam okazję opowiadać Wam o tym komiksie. Urocza rodzina Rabatków to pełna ciepła i mądrości opowieść o tym, jak ważne jest wsparcie najbliższych. Urocze króliczki co chwilę mają nowe przygody. Ich głowy są pełne pomysłów i odwagi, by je realizować. Tym razem króliczki trenują do konkursu muzycznego, który ma odbyć się podczas dorocznego kiermaszu. Jako zgrana rodzina próby są bardzo owocne, a co za tym idzie wiara w wygraną wzrasta. Jednak na ich drodze staną pewni niegodziwcy, którzy nie cofną się przed niczym aby zdobyć główną nagrodę. Co tym razem spotka rodzinę Rabatków i jak wyjdą z opresji możecie się dowiedzieć sięgając po najnowszy tom z serii Opowieści z Bukowego Lasu.
Zgarnąć z półki?

Moim zdaniem ta seria cały czas trzyma poziom i jest po prostu rewelacyjna. Ciekawa, angażująca, pomysłowa i pełna rodzinnego ciepła. Idealnie się ją czyta w takie jesienne dni jak dziś :-).

Tytuł:                Królicza melodia

Seria:                Opowieści z Bukowego Lasu

Autor                Loic Jouannigot

Tłumacz:           Ernest Kacperski

Wydawnictwo:  Egmont

Premiera:        28.08.2022Komentarze

 1. Miło można spędzić czas z taką publikacją.

  OdpowiedzUsuń
 2. Na pewno jest to bardzo ciekawy komiks.

  OdpowiedzUsuń
 3. Te wydania są naprawdę genialne.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem zachwycona rodziną Rabatków!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl