Basia

 Piątek. Uffff. To był pracowity tydzień. Chyba dzisiaj zrobię sobie wolne od pozostałych obowiązków i włączę jakiś film. Wiem, że czeka mnie jeszcze masa pracy przez weekend, ale czasami po prostu trzeba chwilę odpocząć. A Wy jakie macie plany na weekend?

Dzisiaj chciałabym przedstawić Wam najnowsze części Basi i Franka, które świetnie nadają się do budowy dobrej relacji między rodzeństwem. Dlaczego, zaraz Wam wszystko opowiem.


Basia i Franek..

Odkąd Basia zagościła w naszym domu, stała się często inspiracja dla różnych zachowań, czy aktywności. Ostatnio kiedy czytaliśmy najnowsza część o chorowaniu, dzieciaki natychmiast zapragnęły zaopiekować się sobą. Co to w praktyce znaczyło? Owijanie kołdra i uciekanie od zastrzyków 😉. 

Basia ma coś w sobie. Inspiruje, pobudza ciekawość i bawi. Wiem, że sporo osób narzeka na jej treści, ale to właśnie jej autentyczność sprawia, że dzieci mogą się z nią utożsamiać. 

Zgarnąć z półki?

Zdecydowanie. To seria, której nie można zabraknąć w dziecięcej biblioteczce.

Tytuł:              Basia, Franek i ...

Autor:             Zofia Stanecka

Ilustracje:        Marianna Oklejak

Wydawnictwo:  Harperkids Polska

Premiera:         24.08.2022

Komentarze

 1. Te książki o Basi i Franku są świetne.

  OdpowiedzUsuń
 2. Z przyjemnością polecam dalej te lektury.

  OdpowiedzUsuń
 3. Obie pozycje podejmują ważne tematy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dobrze, że powstają takie bajki dla najmłodszych.

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne wydanie jest niezwykle istotne.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl