Batpig powraca! Będzie się działo! Recenzja komiksu Świnka wysokich lotów.

 Poniedziałek. Jakoś nie mogę ostatnio znaleźć odpowiedniego rytmu. Coś zaczynam, nie kończę, biorę się za kolejną rzecz i tak w kółko. To chyba ta jesień. Trzeba się przyzwyczaić ;-). A Wam jak miną pierwszy dzień nowego tygodnia? Gotowi na resztę :-)?

Dzsiaj chciałabym przedstawić Wam kolejny tom komiksu, który zdecydowanie podbił serca moich dzieciaków. Ostatnio wystarczyły trzy słowa aby bez zbędnego Klara i Janek chętnie wrócili do domu. Zastanawiacie się pewnie, co do był za magiczne słowa, już Wam mówię - nowy tom Batpiga :-)

 


Świnka wysokich lotów.

Pierwszy tom tej serii ciągle jeździ z nami w samochodzie. Ja już nawet go nie wyciągam, bo wiem, ze rano i tak wyląduje w samochodzie. Rozumiem ich, sama jestem fanką Batpiga ;-).

Najnowszy tom zaczyna się strasznie! Wręcz tragicznie! lekcja matematyki ciągnie się w nieskończoność i wcale nie przez to, ze jest nudna. Ktoś manipuluje czasem! I to akurat na lekcji matematyki! A to nie koniec kłopotów Grześka Podlaskiego i jego przyjaciół, czeka ich jeszcze... naprawdę sporo wyzwań.


Jak zasiadaliśmy do tej części tak nie mogliśmy się oderwać. Strony przekręcały się z szaleńczym tempem, a sama fabuła wspinała się na wyżyny humoru i absurdu. Genialnie się to czyta! W Batpigu po prostu nie ma żadnych granic i wszystko (naprawdę wszystko!) może się zdarzyć.

Zgarnąć z półki?

Nie będę Wam tu streszczać najnowszego tomu, o nie nie! Sami sięgnijcie, bo naprawdę warto!

Tytuł:              Świnka wysokich lotów

Seria:              BatPig

Autor:             Rob Harrell

Tłumaczenie:   Anna Lewicka

Wydawnictwo: Jaguar

Komentarze

 1. Jestem bardzo ciekawa tego wydania.

  OdpowiedzUsuń
 2. Na dobry komiks warto się skusić.

  OdpowiedzUsuń
 3. Niewątpliwie warto jest zwrócić uwagę na to wydanie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komiks będę polecać dalej.

  OdpowiedzUsuń
 5. Podoba mi się watstwa graficzna.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl