Zabawy z dzwiekiem.Książki dziewkowe dla maluchów. Nowości od Harper kids

 Środa i znów zaskoczył mnie środek tygodnia. Połowa marca za nami, a ja złapałam się na tym, że myślami jestem jeszcze w lutym.

Dzisiaj chciałabym Wam pokazać nowość od Harper Kids dla maluszków. Chociaż i starszaki fajnie się przy niej bawią. Zapraszam na recenzję  Zabawy z dzieckiem.

Zabawy z dźwiękiem.

Słuch jest jednym z najważniejszych zmysłów. Dzięki niemu poznajemy otoczenie, unikamy zagrożeń. Dlatego bardzo ważne na wczesnym etapie rozwoju dziecka jest zabawa dźwiękiem. Pamiętam ile sama przerobiłam książek dźwiękonaśladowczych, już nie mówiąc książkach, które wydawały dźwięki same. Kilogramy, jak nie tony. Dzieciaki je uwielbiały. Dlatego zawsze kiedy na horyzoncie pojawiają się jakieś nowe książki dźwiękowe, zawsze je czytamy. I chociaż moje dzieciaki są już trochę za duże to i tak zawsze chętnie zasiadają do lektury.

W najnowszej serii od akademii Mądrego dziecka ukazały się aż 4 książeczki z różnymi dźwiękami. Ja chciałabym Wam zaprezentować przygody pewnego leniwca i rakiety kosmicznej.

Historie przystosowane są do młodszych dzieci, fabuła nie jest skomplikowana. Jednak warto zauważyć, że  są dynamiczne, a efekty dźwiękowe jeszcze wzmagają ten efekt. Dlatego maluch bardzo chętnie sięga po te książeczki i sam je odkrywa.

Zgarnąć z półki?

Jak macie w domu malucha ciekawego świata, który dopiero zaczyna swoją przygodę z takimi książkami to jest to pozycja obowiązkowa. Zresztą, każdy maluch będzie zachwycony takimi książkami z także jak najbardziej polecam.Komentarze

 1. Te propozycje są naprawdę świetne.

  OdpowiedzUsuń
 2. Na pewno jest się czym zainteresować.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo dziękuję za polecenie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Idealnie sprawdzą się w roli prezentu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Są idealne dla dzieci w różnym wieku.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl