Rośliny to niesamowici inżynierowie! Tecrnzja Wynalazków roślin od Harper Kids.

 Piątek. Nareszcie. Dzisiaj planuje zatopić się w lekturze i nigdzie się nie ruszać. Piątki to takie moje małe niedzielę, bo wieczorami nie zasiadam jak zwykle do komputera, tylko zaczytuje się w książkach. A że zaczynam lekturę pewnej pasjonującej historii to jak sami rozumiecie, nie mogę doczekać się wieczoru 😉.

Dzisiaj chciałabym Wam przedstawić niesamowita książkę o roślinach. Pomyślicie i co może być w niej takiej ciekawego? Otóż, nie wiem czy wiecie, ale rośliny to niesamowici konstruktorzy. Tworzą naprawdę niesamowite wręcz magiczne rzeczy!Wynalazki roślin.

Od razu Wam powiem, że nie jestem fanką hodowania roślin. Mam parę w domu, ale jakby ich nie było to nie poczułabym wielkiej straty 😉. Jednak mam świadomości tego, że rośliny są nie tylko bardzo potrzebne, ale i inspirujące. Najnowsza publikacja od Harper kids opowiada właśnie o tym. Czy wiecie, że wierzba ma właściwości lecznicze? Albo czy wiecie, że budowa lilii wodnych zainspirowała do zbudowania pałacu kryształowego? Nie? Ja też nie wiedziałam, a teraz już wiem 😉. Sama przeglądałam te książkę z wielką przyjemnością. Wybrane rośliny są powszechnie znane i rozpoznawalne, dzięki czemu łatwiej sobie wszystko wyobrazić i poukładać w głowie. Zresztą sami zobaczcie.Zgarnąć z półki?

Zdecydowanie! Idealna propozycja na CIEKAWĄ lekcje biologii (czy tam przyrody 😉). Zdecydowanie polecam zarówno jako pomoc dydaktyczna jak i po prostu ciekawą lekturę.Komentarze

 1. Ta lektura jest naprawdę super.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jest genialną propozycją dla mniejszych i większych odbiorców.

  OdpowiedzUsuń
 3. Recenzje Kiti26 marca 2023 15:56

  Sama chętnie się z nią zapoznałam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Na pewno jest się czym zainteresować.

  OdpowiedzUsuń
 5. Idealnie sprawdzi się w roli prezentu.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl