Bajki na dzień dobry i na dobranoc. Harper Kids - recenzja. Dużo zdjęć.

 Piątek. Nareszcie! Jakoś tak na niego czekałam, a Wy 😉. Jakie macie plany na weekend, bo ja tak, bardzo ambitne! Ale co z tego wyjdzie i czy w ogóle uda mi się ruszyć z domu... Zobaczymy 😉.

Dzisiaj chciałbym Wam przedstawić nowości od Harper Kids, które są niezastąpione jeśli chodzi o wieczorny rytuał czytania. Na pewno wiecie już, o której serii chce Wam dzisiaj opowiedzieć 🙂.


Bajki na dobry dzień i na dobranoc.

Uwielbiam tę serię! Krótka forma, ulubieni bohaterowie i ciekawe historie. Nic więcej nie trzeba. Kiedy moje dzieciaki widzą, że mamy jakieś nowości z tej serii, nie chcą czekać ani sekundy tylko od razu zabierać się do czytania. Nie ma się im co dziwić, w każdej z książek są nowe przygody ich ulubionych bohaterów 😉.

3 opowiadania.

Po tyle jest w każdej książce i tyle wystarczy 😉. Tematyka jest bardzo różna. Dlatego na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Mi najbardziej przypadły do gustu nowe przygody smerfów, ale to chyba tylko przez sentyment, bo reszta książek jest również ciekawa i wciągająca.


Zgarnąć z półki?

Taj jak już Wam wspominałam, uwielbiam tę serię, właśnie za jej krótka formę i ciekawe treści. Jak dla mnie powinna się znaleźć w każdej dziecięcej biblioteczce.
Komentarze

 1. Recenzje Kiti22 marca 2023 01:11

  Miło można spędzić z nimi czas.

  OdpowiedzUsuń
 2. Paulina Kwiatkowska22 marca 2023 01:12

  Te wydania są naprawdę świetne.

  OdpowiedzUsuń
 3. Na pewno jest się czym zainteresować.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ulubieni bohaterowie to gwarancja sukcesu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo dziękuję za ich polecenie.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl