Poznajemy dinozaury. Akademia mądrego dziecka - recenzja.

 Środa. I znów połowa tygodnia minęła nie wiadomo kiedy. Zaraz znowu weekend, potem kolejny, święta, wakacje i czas do szkoły! Ale ten czas zasuwa. 

Dzisiaj wyjątkowo chciałam Wam przedstawić nowości od Akademii Mądrego Dziecka, które moim zdaniem są niezbędne w każdej biblioteczce. Dlaczego? Bo opowiadają o dinozaurach!


Poznajemy dinozaury. Akademia Mądrego Dziecka.

Powiem Wam szczerze, myślałam że ten temat mnie ominie, ale coś jest w tych prehistorycznych gadach, że dzieciaki ją uwielbiają. I tak chcąc nie chcąc w naszym domu zaczęły się pojawiać książki o tej tematyce. Dlatego kiedy zobaczyłam, że Harper Kids planuje wydanie serii o dinozaurach i to z ruchomymi obrazkami, bardzo się ucieszyłam.

Zaczynamy oczywiście od najpopularniejszych dinozaurów czyli tyranozaura i diplodoka, chociaż mój syn stanowczo by temu zaprzeczył mówiąc, że najfajniejsze są dejnozuchy 😉.

Wracając jednak do tych konkretnych książek, są cudowne. Kolorowe, wesołe, angażujące jak zawsze Akademia Mądrego Dziecka stanęła na wysokości zadania.
Zgarnąć z półki?

Już na samym początku mówiłam Wam, że to tytuły obowiązkowe. Nie można przejść obok nich obojętnie. Bardzo polecam!
Komentarze

 1. Te wydania są niezwykle fascynujące.

  OdpowiedzUsuń
 2. Na pewno jest się czym zainteresować.

  OdpowiedzUsuń
 3. Idealnie sprawdzą się w roli prezentu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo dziękuję za polecenie.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl