Spyxfamily 10 - recenzja mangi

 Czwartek. Ten tydzień mija mi jakoś spokojniej, ale już wypatruje weekendu. Zwłaszcza jak patrzę przez okno na te wiosenna aurę. A Wam jak mija czwartek, też ciągle zerkacie za okno ;-)?

Dzisiaj chciałabym Wam przedstawić kolejny tom super serii o pewnej wyjątkowej rodzinie, w której każdy ma jakąś tajemnicę i to nie byle jaką... Zapraszam na Spyxfamily 10.

Spyxfamily 10 

To już 10 tom! Szybko jakoś leci. No ale nie ma się co dziwić, skoro to tak ciekawie zaplanowana historia. 

W najnowszym tomie możemy dowiedzieć się więcej o przeszłości Loida Forgera czyli Zmierzcha. Okazuje się, że wydarzenia z jego dzieciństwa miały bardzo duży wpływ na decyzję o zastaniu szpiegiem, ponieważ jako dziecko przeżył bombardowanie swojego miasta, a potem walczył jako żołnierz w armii swojego kraju.

Wracając do głównego nurtu historii. Akcja delikatnie się zatrzymała. Anya nie może zaprzyjaźnić się z Damianem Desmondem, Loid ciągle nie ma informacji o przewodniczącym. Bond korzysta ze swoich mocy tylko kiedy ma na to ochotę. Tymczasem Yor... przez przypadek trafia na matkę Damiana i zaprzyjaźnia się z nią. Ależ ten los jest przewrotny, prawda. Teraz Anya stawia sobie za punkt honoru przyjaźń z młodym paniczem, ale czy tym razem jej się uda osiągnąć cel? 


Zgarnąć z półki?

Będzie jak zwykle porywająco, czasami poważnie, no i oczywiście trochę też zabawnie. 10 tom Spyxfamily to zdecydowanie manga, po którą warto sięgnąć!

Tytuł: Spy Family
Autor: Tatsuya Endo
Wydawnictwo: Waneko
Tłumaczenie: Amelia Lipko
Tom: 10Komentarze

 1. Na pewno jest się czym zainteresować.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za polecenie tego tytułu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Recenzje Kiti26 marca 2023 15:54

  Ciekawa manga to dobrze spędzony czas.

  OdpowiedzUsuń
 4. Widzę, że to bardzo ciekawy cykl.

  OdpowiedzUsuń
 5. Z pewnością mam co nadrabiać.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl