Cuda w lesie - poznaj leśny świat. Recenzja.

 Sobota. Powiem Wam, ze czuję się jakaś zmęczona i bez życia. Może to oczekiwanie na wiosnę tak mnie wykańcza, bo chciałoby się już gdzieś ruszyć, a póki co nie ma takiej możliwości. Siedzimy w domu. Póki co ;-)

Dzisiaj chciałabym Wam zaprezentować cudowną książkę odkrywającą przed dziećmi zróżnicowany leśny świat. Zapraszam na recenzję Cudów w lesie od Harper Kids.


 Opowieści 5 minut przed snem. Cuda w lesie.

Jak zwykle mnie już skusiła sama okładka. Cudowna, nie uważacie ? A potem jest jeszcze lepiej! Krótko i treściwie. Z tej książki możemy się dowiedzieć praktycznie o każdym aspekcie życia mieszkańców lasu. Zaczynając od grzybów, kończąc na ptakach. Sama przeglądałam tę książkę z wielką uwagą. Gdyby tak konstruowane były podręczniki szkolne, edukacja zmieniła by się w coś ciekawego...
Zgarnąć z półki?

Na to pytanie nie istnieje inna odpowiedź niż TAK! Ta książka idealnie sprawdzi się jako lektura pzred snem a także jako pomoc naukowa do szkoły. Pozycja idealna! POLECAM!

 • Seria/cykl:        Opowieści 5 minut przed snem

 • Tytuł:               Cuda w lesie
 • Scenarzysta:     Dawnay Gabby

 • Tłumacz:          Katarzyna Huzar-Czub

 • Data premiery: 22.03.2023Komentarze

 1. Paulina Kwiatkowska22 marca 2023 01:15

  Ta książka jest naprawdę super.

  OdpowiedzUsuń
 2. Na pewno jest się czym zainteresować.

  OdpowiedzUsuń
 3. To naprawdę zajmujące wydanie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za polecenie tego tytułu.

  OdpowiedzUsuń
 5. To naprawdę rewelacyjna treść.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl