Książeczki dla maluchów chcących poznawać świat

 Poniedziałek. Dzień dobry! Chociaż połowa dnia już za nami, a za oknem ponuro i pochmurnie 😉. Jak zaczał się Wam ten tydzień?

Dzisiaj chciałam przedstawić Wam nowości od Akademii Mądrego Dziecka, które rozbudza ciekawość nawet u dorosłego! Zapraszam na recenzje mojego swiata.Mój świat 

Już jak tylko zobaczyłam te książeczki to byłam podekscytowana. Co też się w nich kryje. Co tym razem będziemy mogli lepiej poznać? Ta seria jeszcze nigdy mnie nie rozczarowała. I nic się nie zmieniło 😉.

Mój świat. Co czujesz ?

O emocjach u dzieci sporo Wam już opowiadałam. Są ważne. Dlatego każda książka, czy zabawa pomagająca zrozumieć co się czuje, jest potrzebna. Tym razem Harper Kids zaproponowało nam książkę i pewną formę zabawy w jednym.

Proste historię, uroczy bohaterowie oraz odgadywanie emocji. Super zabawa jednym ( w zasadzie dwoma 😉) słowami. Do dyspozycji mamy 4 emocje oraz 4? Różne sytuacje. Dziecko ma za zadanie dopasować nastrój do sytuacji i powiem Wam, że czasami nie jest to takie oczywiste jak by się zdawało.


Mój świat. Spójrz jak rosnę.

Tą ksiażką jestem totalnie zachwycona! Ile informacji, ile fajnych ruchomych obrazków. CUDO! Sama przeglądałam już milion razy. Przyroda w najprostszym wydaniu - zobrazowana 😉.Zgarnąć z półki?

Tu nie może być przeczącej odpowiedzi! Obie książki są cudowne i warte poznania. Gwarantuje, że Wasze maluchy będa nimi zachwycone.


Komentarze

 1. Piękne ilustracje książek! A forma dopasowywania minek do postaci i sytuacji przedstawionych w książeczce niezwykle mnie zauroczyła. Dodatkowo dzięki temu dziecko aktywnie uczestniczy w procesie nauki, rozwija empatię i ćwiczy spostrzegawczość. Książeczki Akademia Mądrego Dziecka z roku pozytywnie zaskakują swoimi pomysłami.

  OdpowiedzUsuń
 2. Te książki są naprawdę zachwycające.

  OdpowiedzUsuń
 3. Na pewno jest się czym zainteresować.

  OdpowiedzUsuń
 4. Idealnie sprawdzą się w roli prezentu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Podobają mi się te propozycje.

  OdpowiedzUsuń
 6. Oba wydania są genialne.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl