Herkules. Agent Międzygalaktyczny. Intruz - recenzja komiksu

 Niedziela. Czas odpoczynku i relaksu. Ja tym razem siedzę przy komputerze, bo nazbierało się parę spraw, które nie mogą poczekać do poniedziałku. Także tak jak Wam ostatnio wspominałam, dla mnie taką niedzielą jest piątek ;-).

Dzisiaj chciałabym Wam przedstawić Herkulesa, Agenta Międzygalaktycznego, który... nie należy do wybitnych i nieustraszonych.


Herkules. Agent Międzygalaktyczny. Intruz.

Już sama okładka prezentuje się bardzo emocjonująco. Wielki groźny potwór, statek kosmiczny a w tym wszystkim główny bohater z bardzo zaciętą miną. A co jak Wam powiem, że tym wielkim, groźnym potworem jest nauczyciel? Będzie się działo ;-).

Herkulesa poznałam już jakiś czas temu, ale nie miałam okazji podzielić się z Wami moimi wrażeniami po pierwszym tomie. Jest to historia o pewnym młodym chłopaku (?), który dzięki poświęceniu swojego brata trafia do elitarnej szkoły dla agentów międzygalaktycznych. Idzie mu... całkiem przeciętnie, żeby nie powiedzieć raczej słabo, ale kiedy staje w obliczu pewnego zagrożenia, wykazuje się odwagą i determinacją.
Akcja jest naprawdę porywająca! Podobał mi się motyw nieznanego źródła zagrożenia oraz poboczna historia brata Herkulesa. Jest to naprawdę wciągająca historia!

Zgarnąć z półki?

Zdecydowanie! Tak jak Wam wcześniej wspominałam, jest to komiks, którego lektura sprawia po prostu przyjemność. Ja nie mogę się doczekać kolejnego tomu! Także jak najbardziej polecam.

Tytuł:                Intruz

Seria:                Herkules. Agent Międzygalaktyczny.

Scenarzysta:    Vincent Zabus

Ilustracje:        Antonello Dalena

Wydawnictwo:  Egmont

Premiera:         08.03.2023Komentarze

 1. Ten cykl jest naprawdę super.

  OdpowiedzUsuń
 2. Recenzje Kiti26 marca 2023 16:01

  Również bardzo polecam tę lekturę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za polecenie tego tytułu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Na pewno jest się czym zainteresować.

  OdpowiedzUsuń
 5. To najpewniej ciekawy komiks.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl