Ubranka.

 Środa. Dzisiaj wyjątkowy dzień. Dzisiaj moje dzieciaki mają występy z okazji dnia mamy i taty. Coś czuję, że będzie masa wzruszeń. Nie mogę się doczekać!

Niesiona falą emocji postanowiłam zaprezentować Wam dzisiaj kolejną fantastyczną grę, ale nie byle jaką! Ta gra ma chyba milion lat! Albo to mi tylko tak się wydaje... ;-).


Puzzle magnetyczne. Ubranka.

Z tego co pamiętam była ona obiektem westchnień niejednego przedszkolaka (za moich czasów). Pamiętacie te grę? W latach mojej młodości to był hit. Każdy chciał to mieć, każdy chciał w to grać i wiecie co? Niewiele w tym temacie się zmieniło. Puzzle magnetyczne to zawsze doskonały pomysł na prezent dla dziecka. Zwłaszcza takiego w wieku przedszkolnym, chociaż i uczniowie podstawówki mogą jeszcze skorzystać. Zasady są proste. Ubieramy chłopca i dziewczynkę. W co? A to już zależy jakie zasady przyjmiemy. Możemy ubierać je zgodnie z wylosowanymi kartami, czy może rozszerzymy zakres i na przykład nakładamy ubrania zgodnie z porami roku, czy nawet kolorem (a co!)


 Zgarnąć z półki?

Oczywiście! Ta gra była moim marzeniem w dzieciństwie, a jak wiadomo marzenia są po to żeby je spełniać. Dlatego teraz mogę siedzieć i grać. Oj to znaczy dzieci mogą, ja wcaaaale się przy niej sama nie bawię ;-).Komentarze

 1. To prawda, ta gra ma już sporo lat i wciąż ma swoich odbiorców.

  OdpowiedzUsuń
 2. Paulina Kwiatkowska25 maja 2022 14:55

  Jeśli chodzi o tego typu grę niewątpliwie jest się czym zachwycić.

  OdpowiedzUsuń
 3. Recenzje Kiti25 maja 2022 14:56

  Dziękuję za informację o tej grze. Będę polecać ją dalej.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie dość, że przebieranki to jeszcze magnesy. Dla dzieci rewelacja!

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapowiada się fantastyczny sposób na świetną zabawę i spędzenie wolnego czasu.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl