Doktor Dolittle i jego zwierzęta. Klasyka Świetlika

 To był najgorszy tydzień w moim życiu. Nie chcę wchodzić w szczegóły. Powiem tylko tyle, że śmierć bliskiej osoby sprawia fizyczny ból. Najchętniej zamknęła bym się w domu. Jednak życie toczy się dalej i trzeba nauczyć się żyć z tą dziwną pustką w sercu. Dlatego wracam do Was, a regularne wpisy będą pewną terapią, która pozwoli mi wrócić do rzeczywistości.

Dzisiaj chciałabym Wam przedstawić nową odsłonę klasyki literatury dla dzieci od wydawnictwa Świetlik. Zapraszam na recenzję Doktora Dolittle i jego zwierzęta.


Doktor Dolittle i jego zwierzęta.

Paradoksalnie dopiero poznaję klasykę literatury dla dzieci, ponieważ kiedy byłam mała nic nie było w stanie zachęcić mnie do czytania. Dlaczego teraz tak chętnie czytam i co skłoniło mnie do tej zmiany? Odpowiedź jest prosta dzieci. Ktoś kiedyś powiedział, że dla naszych dzieci jesteśmy najlepszą wersją siebie i ja się z tym zgadzam. Dlatego od pierwszych dni ich życia czytam im książki i jestem bardzo dumna, że podjęłam taką decyzję.

Doktora Dolittle zna chyba każdy. Czy to za sprawą samej książki, czy też ekranizacji (a raczej filmów inspirowanych postacią Doktora Dolittle) z Eddiem Murphym, czy Robertem Downeyem Juniorem. Wszystkie fajne, ale nie umywają się od oryginału.

Akcja, przygoda, niezwykłe miejsca i niesamowita podróż. A wszystko przyprawione dużą dawką przyjacielskich relacji i serdeczności. Czy może być lepiej?

Nie sądziłam, że tak mnie porwie ta historia. Jednak przeżywanie podróży Doktora Dolittle jest mega angażujące. Po prostu chcesz wiedzieć, co się za chwile stanie. A że ocean i dżungla zawsze są pełne niebezpieczeństw i nieoczekiwanych sytuacji to nudzić się nikt nie będzie.A wszystko w nowej, cudownej odsłonie od Świetlika. Czy może być lepiej?

Zgarnąć z półki?

Tak jak Wam wspominałam, historia Doktora Dolittle jest niezwykła i ekscytująca. Moje dzieciaki zakochały się w niej od pierwszego słuchania, dlatego jestem pewna, że nie jest to nasze ostatnie czytanie. POLECAM!A jeśli szukacie ciekawych książek do poczytania to koniecznie zajrzyjcie do nowości TaniaKsiazka.plKomentarze

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl