Bing i Bluey. Nowe serie dla maliszków

 Dzień dobry w piątek, ale ten czas szybko leci, zaraz zacznie się jesień. Mam nadzieję, że ta pora roku również pozwoli nam cieszyć się swoimi urokami, bo póki co u mnie za oknem jest bardzo późnojesienna aura. A jak u Was?

Dzisiaj chciałabym Wam przedstawić kolejne nowości od Harper Kids, które pokochają wszystkie maluchy.Książeczki dla maluchów

Chociaż moje dzieciaki są już nieco starsze to ja dalej uwielbiam przeglądać książki dla najmłodszych. Kolorowe, ładnie wydane, ciekawe, rozwijające no i z ulubionymi bohaterami. Gdyby takie książki były kiedy moje dzieci były małe... a nie, zaraz, przecież były i właśnie dzięki nim Klara z Jankiem tak bardzo lubią czytać!.

Bing.

Binga nie trzeba nikomu przedstawiać, mały króliczek poznaje świat. Ma różne przygody i wielu przyjaciół. Dzięki temu maluchy łatwo się z nim utożsamiają i chcą poznawać świat.

Tekturowa książeczka z wyraźnym podziałem na rozdziały sprawia, że dzieci chcą odkrywać tę książkę wielokrotnie. Proste, krótkie treści i wyraźne rysunki zachęcają dzieci do poznawania otaczającego go świata. Sami zobaczcie.


Bluey.

To dość nowa animacja, więc może jeszcze nie wszystkim jest znana, ale powiem Wam, że ja uwielbiam oglądać tę bajkę. Ciekawa, ciepła, serdeczna, rozbudzająca wyobraźnie. Disney pokazuje, że nadal potrafi tworzyć fajne historie dla najmłodszych. Dlatego, kiedy Harper Kids zdecydowało się na przedstawienie głównej bohaterki tej bajki w swojej nowej serii, wiedziałam że zachwyci niejedno dziecko. No i ta forma! Cudo!Zgarnąć z półki?

Tak jak Wam wspominałam, jak dla mnie to książki, które naprawdę zachęcają do czytania i pobudzają wyobraźnię. Więc nie zostaje mi nic innego jak gorąco polecić.Komentarze

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl