Zadania w sam raz na rozpoczęcie roku szkolnego

 Dzień dobry we wtorek. Rok szkolny zaczął się już na dobre, a ja dopiero oswajam się z lekcjami i całą inną masą spraw związanych z przygotowaniem dziecka na zajęcia. Ostatnio odrabiałam lekcje z Klarą przed samym wyjściem z domu, bo przypomniało jej się, ze ma do narysowania znaki drogowe. Niby nic, ale dezorganizuje mi to poranki. A jak Wam mija wrzesień? Ogarnęliście już się po wakacjach?

Dzisiaj postanowiłam przedstawić Wam najnowsze propozycje od Harper Kids, które zachęcą dzieci do nauki. Nauka przez zabawę.

Żyjemy w czasach, w których z każdej strony starają się nas do czegoś zachęcić i trzeba bardzo uważać na co się skusimy. W każdym aspekcie naszego życia możemy wybierać. Dlatego wydawnictwa stają na głowę żeby zachęcić nas do zakupienia swoich tytułów. Jednak myślę, że Harper Kids nie musi nikogo kusić. Oni mają po prostu rewelacyjne tytuły!

Spójrzcie tylko na naukę języka angielskiego z Minecraftem? Przecież to czysta przyjemność!A szlaczki z kucykami Pony? Bajka! Tylko siąść i robić.

Zgarnąć z półki?

Jest to jedna z serii, którą po prostu warto mieć i pokazywać dzieciom, ze do wszystkiego może przydać się matematyka, czy angielski, nawet do zadań z ulubionymi bohaterami.


Komentarze

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl