Najnowsze tomy czytam sobie już są!

 Piątek. Czas naładować akumulatory i przyjemnie spędzić weekend. Jak zapytacie, ja to oczywiście najchętniej przy lekturze, ale chyba dzieciaki nie pozwolą mi siedzieć w domu w taką pogodę. A jak u Was, jakie macie plany na ostatnie chwile lata?

Dzisiaj chciałabym Wam przedstawić kolejne tomy serii Czytam sobie, które jak zawsze zachwycają, bawią i uczą.


Czytam sobie.

Zawsze z wielkim entuzjazmem śledzę wieści na temat tej serii. Jeszcze nigdy mnie nie zawiodła. Różnorodność tematów i zagadnień, które porusza sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie na różnych etapach nauki czytania. Bo ta seria właśnie po to jest. MA ZACHĘCIĆ DO CZYTANIA. Nie zmusić, nie kazać, ZACHĘCIĆ. A co lepiej zachęca niż różnorodność i wielobarwność czytanych historii?

Tym razem możemy przekonać się na przykład co może zdziałać mała księżniczka o wielkim sercu pełnym odwagi lub z czego robi się zupę MISO albo jaką tajemnice skrywa pewna niepozorna dziewczyna. Wyborne lektury muszę przyznać.


Zgarnąć z półki?

Jak dla mnie to jedna z najlepszych serii, które mają zachęcić dzieci do czytania i poznawania świata. Więc nie mogę powiedzieć nic innego, jak POLECAM!

Komentarze

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl