GTO 9. Co ten Onizuka?

 Czwartek. Już czwartek. Zaraz pierwszy tydzień szkoły za nami. Jak Wasze pociechy przezyly powrót do szkoły? Bo Klara póki co jest zachwycona.

Pisząc o szkole od razu przychodzi mi na myśl manga o pewnym nauczycielu, który wykorzystuje wszystkie dostępne sposoby aby sprawić żeby szkoła była trochę lepszym miejscem. Na pewno wiecie, kogo mam na myśli ?GTO. 9

Co nowego w najnowszym tomie? Szantaże, zazdrości, nagość i głupkowaty humor. Lepiej być nie może. No, chyba że dodamy do tego Onizukę, wtedy jest idealnie.
Historia w 9 tomie jest wielowątkowa i możemy na przykład śledzić rozwinięcie historii Kunia i jego matki oraz poczynania, które poczyniły uczennice żeby... pozbyć się Onizuki. Jakie, no coż mogę powiedzieć... możliwości jest wiele, a i kreatywności nastolatkom nie brakuje. Nudno nie będzie, a dodatkowe wątki jeszcze bardziej zdynamizują fabułę.

Za każdym razem, kiedy sięgam po GTO jestem bardzo przejęta. Mimo, ze znam tę historię na pamięć, czuje się jak mała dziewczynka otwierająca pudełko z ulubionymi słodyczami. Ta manga się po prostu nie nudzi. Nie może nudzić ;-).

Zgarnąć z półki?

Niezmiennie nie mam co do tego najmniejszych wątpliwości. POLECAM.

Komentarze

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl