Środa nam nie straszna, bo mamy Wodne Przygody ;-).

 Połowa tygodnia za nami. Dzisiaj Klara ma w przedszkolu przedstawienie z okazji Dnia Mamy i Taty. Wzruszeń nie będzie końca ;-). Sporo się u nas dzieje, dlatego mało mamy okazji żeby posiedzieć w domu, ale że dzisiaj na drugą część dnia zapowiadają u nas burze, pomyślałam że coś zmalujemy ;-). Dlatego dzisiaj chciałabym Wam przedstawić Wodne przygody z jednorożcami i dinozaurmi!


Wodne przygody.

Niestety! Czy chcemy, czy nie chcemy (a najczęściej to drugie ;-)), dzieciaki uwielbiają się bawić wodą. W każdej formie, ale najlepiej im więcej wody tym lepiej, wiadomo ;-). Dlatego bardzo lubię kontrolowany sposób na ten żywioł, np. właśnie w formie wodnych malowanek, a że Harper Kids wydał ostatnio wodne przygody z dinozaurami i jednorożcami... wiedziałam, że nudzić się nie będziemy ;-).

Prawda, że przecudowne! Bo tym razem nie chodzi TYLKO o malowanie, ale możemy odkryć świat dinozaurów i policzyć jednorożce! Coś wspaniałego ;-).

Zgarnąć z półki?

Oczywiście! zwłaszcza, że zbliżają się wakacje i zawsze warto mieć jakieś koło ratunkowe na złą pogodę ;-)


Komentarze

  1. Uwielbiam te kolorowanki, a w sumie moje dzieciaki! :) Chętnie zakupię kilka nowych do kolekcji!

    OdpowiedzUsuń
  2. Wodne kolorowanie to naprawdę świetna przygoda.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl