Nowy magazyn Mini Mini już w kioskach!

 Dzień dobry w ten piękny, deszczowy wtorek. Trochę mnie nie było, ale zmogła mnie straszna choroba. Najpierw oczywiście zaczęły dzieciaki, ale to mnie rozłożyło na łopatki i trzyma do tej pory. Nie wiem, czy się starzeje, czy może wirusy są coraz bardziej zmyślniejsze, ale chorowało mi się ciężko. Jak nigdy!

Cały weekend przeleżałam na kanapie pod kocem. Żywiąc się jedynie herbata z cytryną. Dzieciaki robiły co chciały. C-O-C-H-C-I-A-Ł-Y. Co oznacza, że wyciągnęły wszystko z szafek i tak już zostawiły... Żeby się później bawić oczywiście. Jednak mam przeczucie, że ten stan rzeczy utrzyma się znacznie dłużej 😉.

Dlatego chciałabym Wam dzisiaj zaprezentować  najnowszy magazyn Mini Mini od Egmontu, który odciąga dzieciaki od bałaganienia w pokoju (przynajmniej na trochę).


Magazyn Mini Mini 

Lubię to czasopismo ze względu na różnorodność bajek jakie w niej występują. Dzięki temu możemy podejrzeć animowane trendy i poznać nowe tytuły. Zresztą sami zobaczcie!

Jak sami widzicie, jest kolorowo i wesoło. Każdy znajdzie coś dla siebie. No i te dodatki! W tym numerze aż dwa! Pędzący zwierzak i mięciutki zgniotek. Czyli coś, co dzieciaki po prostu uwielbiają!

Zgarnąć z półki?

Oczywiście, że tak! Ubaw gwarantowany!


Komentarze

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl