Najlepsza książka na dobranoc dla maluchów. Wieczorynka od Akademii Mądrego Dziecka

 Niedziela. Dzisiaj leniuchujemy. Obejrzeliśmy ekranizację Smoka mojego taty, o której chętnie opowiem Wam w oddzielnym wpisie i teraz czas na leniuchowanie. Zamierzam zatopić się w lekturze. Jednak zanim to nastąpi chciałabym jeszcze przedstawić Wam pewną wyjątkową serię.


Wieczorynka. Akademia Mądrego Dziecka.

Czytam dzieciom od pierwszych dni ich życia. Do tej pory nie wiem, co mnie popchnęło w tę stronę, ale czułam taką wewnętrzną potrzebę. Dzisiaj nie żałuję tej decyzji i mam zamiar kontynuować te działania ile tylko się da. I chociaż moje dzieci wyrosły już z niektórych książek to nadal sama chętnie po nie sięgam i sprawdzam jakie nowości dla maluszków pojawiają się aktualnie na rynku wydawniczym.

Tak właśnie było z serią Wieczorynka Akademii Mądrego Dziecka, która skierowana jest do najmłodszych czytelników. W najnowszych książkach możemy poznać przygody małych zwierzaków, które nie mogą zasnąć. Historie proste, rymowane i dodatkowymi efektami świetlnymi. No nie da się przejść obok nich obojętnie. Nawet moje dzieciaki chętnie wysłuchały tych książek i zachwyciły się techniczną stroną tych egzemplarzy.

Zgarnąć z półki?

Zdecydowanie! Jest to seria idealna do przeczytania przed snem. Zaciekawia, ale nie na tyle żeby pobudzić. Tematyka wprowadza spokojny, delikatny klimat, który pozwala się wyciszyć i zasnąć. Jak najbardziej polecam!

Tytuł:               Dobranoc, jednorożcu/Dobranoc, leniwcu

Seria:                Akademia Mądrego Dziecka/Wieczorynka

Wydawnictwo:  Harperkids Polska

Premiera:         12.10.2022
Komentarze

 1. Oba te wydania są naprawdę świetne.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jest się czym zainteresować w wolnym czasie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Podobają mi się te propozycje.

  OdpowiedzUsuń
 4. Te książki są genialne.

  OdpowiedzUsuń
 5. Idealnie sprawdzają się w roli prezentu.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl