Idealna gra na przerwę podczas meczu!

 Środa. Dzisiaj wieczorem to dopiero będą emocje. Polska i Argentyna, kto by pomyślał 😉. Dlatego dzisiaj mam dla Was idealna grę na przerwę w meczu. Szybka, emocjonująca i prostą. Ciekawi? 


Football od Alexandra

Pamiętacie grę w kapsle? Football od Alexandra jest bardzo podobny. Mamy 5 żetonów i musimy je na pole przeciwnika. Warianty wygranej są dwa - wygrywa pierwszy żeton przepchnięta na pole przeciwnika lub wygrywa osoba, która jako pierwsza przerzuci wszystkie swoje żetony. I tyle potrzeba nam do dobrej zabawy 😉.

Przygotowanie do gry.

Jak widzicie do rozgrywki nie potrzeba dużo, ale jednak trochę przygotować się trzeba. Najważniejszą sprawą jest zainstalowanie gumek tak aby można było strzelać naszymi żetonami. Montaż jest bardzo prosty i nie zajmuje dłużej niż 10 minut. podczas rozgrywki można też regulować napięcie gumek. Drugą sprawą jest przyklejenie naklejek na żetony. Co jak widzicie też nie jest trudne ;-).

Zgarnąć z półki? 


Co zrobiły moje dzieci po powrocie do domu, rozegrały emocjonującą rozgrywkę. Chyba był remis. Ciężko stwierdzić, bo emocje sięgały zenitu ;-). Prosta, wymagająca sprytu i taktycznego myślenia, idealna na przerwę podczas meczu. POLECAMKomentarze

 1. Skoro wymaga taktycznego myślenia to tym bardziej super.

  OdpowiedzUsuń
 2. Na pewno jest się czym zainteresować w wolnym czasie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo dziękuję za polecenie tej ciekawej gry.

  OdpowiedzUsuń
 4. To wspaniale, że emocje sięgają zenitu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Na pewno jest się czym zainteresować.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl