Jaki brelok do kluczy wybrać? Praktyczne porady.

 Piątek. Uf. Jakoś zmęczył mnie ten tydzień i najchętniej spałabym cały czas. Wstaję rano i czuję, że moje moce przerobowe kończą się o godzinie 9 (a wstaję o 7), potem już tylko chodzę i ziewam. Też tak macie?

Dzisiaj chciałabym przedstawić parę praktycznych porad Jak dobrać brelok do kluczy, ponieważ z własnego doświadczenia wiem, że taki gadżet po prostu się przydaje.


Po co brelok do kluczy?

Wiadomo - żeby nie zgubić. Chociaż tak na prawdę, nie wiem komu przeszkadzały wielkie mosiężne klucze, które po prostu nie mogły się nigdzie zapodziać ;-). A tak serio to klucze są małe i lekkie, warto dodać do nich coś, co ułatwi odnajdywanie ich.


Jaki brelok do kluczy?

Po pierwsze musimy zastanowić się do jakich kluczy. Domowych? Samochodowych? Jakiś innych? I wtedy możemy dobrać do nich jakieś fajne dodatki. Breloki do kluczy mają nam pomóc w szybkim odnajdywaniu ich, ale ważne jest też to, gdzie je trzymamy. W przypadku torebki sprawa jest prosta - tam się zmieści wszystko ;-), ale na przykład do kieszeni już nie. Dlatego warto pomyśleć, gdzie takie klucze będzie się najczęściej trzymać.


Po drugie (a może i po pierwsze, ale ja jestem jednak bardziej praktyczna ;-)), pomyślcie o tym co lubicie. Teraz wybór breloków do kluczy i tak naprawdę możemy znaleźć do tylko nam się zamarzy. A ja... zawsze marzyłam o Szpiegu z krainy deszczowców (inaczej Don Pedro). Uwielbiam takie unikatowe rzeczy i muszę przyznać, że na żywo wygląda jeszcze lepiej.

Zgarnąć z półki?

Nie znam osoby, która nie miałaby breloka przy kluczach. To jest po prostu nieodłączny element takiego zestawu. Zatem jeśli każdy ma, każdy potrzebuje i każdy używa. Warto zaopatrzyć się w coś unikatowego, prawda ;-)? 

A jak szukacie innych ciekawych wzorów breloków, koniecznie zajrzyjcie do księgarni Antmag mają tam naprawdę bogaty asortyment :-)Komentarze

 1. Breloki do kluczy są naprawdę świetne.

  OdpowiedzUsuń
 2. Chętnie przejrzę ich asortyment.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo lubię różnorodne breloki.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzięki nim poszukanie kluczy jest łatwiejsze.

  OdpowiedzUsuń
 5. Podoba mi się ten brelok.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl