Książki, które nigdy się nie nudzą! Recenzja książeczek z okienkami dla najmłodszych.

 Wtorek. Tak jak przeczuwałam, zagrzebałam się w papierach. Praca biurowa jest na tyle specyficznym zajęciem, ze nigdy się nie kończy, a mimo to nie narzekam, bo lubię to, co robię ;-). A jak Wam mija pierwszy normalny tydzień listopada?

Dzisiaj chciałabym Wam przedstawić książki, które nigdy się nie nudzą i chociaż po pierwszym odkryciu okienek traci się element zaskoczenia to i tak nigdy się nie nudzi.


Książki z otwieranymi okienkami.

Tak jak już wcześniej wspomniałam, one nigdy się nie nudzą. Chociaż są przygotowane z myślą o maluchach, starszaki też chętnie po nie sięgają. Zwłaszcza, kiedy opowiadają o ulubionych bohaterach, takich jak JJ z Cocomelon i Bing.

Teksty w książeczkach są krótkie i proste. W sam raz żeby skupić uwagę malucha. Ah, pamiętam jak moje dzieci były zafascynowane odkrywaniem okienek. Niejedną książkę po prostu podarły, nie żeby jakoś specjalnie, po prostu tak często po nie sięgały, że papier nie wytrzymywał. Do tej pory zresztą mają sentyment do okienek i kiedy pojawiają się nowości z tej serii, zawsze chętnie po nie sięgają.

Zgarnąć z półki?

Jak dla mnie to pozycja obowiązkowa. Dzieci lubią takie książki, więc warto mieć te tytuły na półce. Zwłaszcza teraz, kiedy zdecydowanie więcej czasu spędzamy w domu pod ciepłym kocykiem.

Tytuł:              Gdzie jest Bingo?/Gdzie jest Bing?

Seria:              Książeczki z otwieranymi okienkami

Wydawnictwo:  Harperkids Polska 

Premiera:         12.10.2022
Komentarze

 1. Książki z okienkami są naprawdę świetne.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo lubię sięgać po takie wydania.

  OdpowiedzUsuń
 3. Książeczki z okienkami są genialne.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jest się czym zainteresować w wolnym czasie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Okienka zawsze interesują dzieci.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl