Ryjek, jabłko, leniuchowanie i miłość. Malutki Lisek i Wielki Dzik, powracają!

 Czwartek. Dzisiaj nie będzie mangowo, ale pozostaniemy w temacie. Zdecydowałam się na takie drobne odstępstwo, ponieważ parę dni temu miała miejsce premiera najnowszego tomu Malutkiego Liska i Wielkiego Dzika pt. Trzy słowa. Na wieść o nowych przygodach tych bohaterów aż skakałam z radości. Berenika Kołomycka nie zawiodła mnie i tym razem. Jesteście ciekawi co wyjątkowego wymyśliła tym razem? Zapraszam do recenzji.


Malutki Lisek i Wielki Dzik. Trzy słowa.

Śledzę tę serię od pierwszego tomu. Od pierwszej przeczytanej strony jestem wielką fanką. Dlatego nie mogłam przegapić okazji i nie poznać się z najnowszą częścią tej historii. Tym razem Lisek i Dzik pomagają małej Ryjówce odkryć znaczenie niektórych słów. O ile z prostymi wyrazami, tj. ryjek, czy jabłko, nie ma problemu, tak z wyrażeniami, w których występują jakieś emocje, już tak. I tak oto dwaj przyjaciele wyruszają w podróż aby odkryć i zrozumieć czym jest leniuchowanie i miłość. Czy uda im się to jakoś wytłumaczyć? A może sami znajdą coś więcej w tych słowach? To wszystko w najnowszym tomie Malutkiego Liska i Wielkiego Dzika pt. Trzy słowa.






Zgarnąć z półki?

Kocham tę serię całym sercem. Jest wspaniała! Poruszająca, mądra, zabawna i pięknie zilustrowana! Dlatego bardzo Wam polecam zarówno ten tom jak i całą serię.

Tytuł:               Trzy słowa

Seria:                Malutki Lisek i Wielki Dzik

Autor                Berenika Kołomycka

Ilustracje:         Berenika Kołomycka

Wydawnictwo:  Egmont

Premiera:        28.09.2022



Komentarze

 1. Ta propozycja jest naprawdę wartościowa.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jest się czym zainteresować w wolnym czasie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bez wątpienia jest to ciekawy cykl.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie sposób nie zachwycić się tym wydaniem.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo podoba mi się ta propozycja!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl