Przepysznie! Recenzja 2 tomu Delisie.

 Środa. Dzisiaj pogoda sprzyja aktywnościom na dworze. Ja ostatnio raczę się spacerami. Na co by nie narzekać podczas jesieni, do jej pięknych barw nie można się przyczepić, prawda ;-)? A Wy, lubicie ten szczególny czas w roku?

Dzisiaj przygotowałam dla Was recenzję kolejnego tomu komiksu, który uwielbiają moje dzieci i na wieść o tym, że mogą czytać nowe przygody Ramen. Już pewnie wiecie o kim mowa. Zapraszam na recenzję Delisii. Mniam, mniam, mniam!


Delisie. Mniam, mniam, mniam!

Uwielbiam ten komiks. Zresztą nie tylko ja. Zabawny, wciągający, fajnie narysowany. Czego chcieć więcej? Już Wam mówię czego, chciałabym żeby było więcej tomów, tak od razu z 10 na dobry początek ;-).

No, ale nie o mnie tu teraz mowa. Na pewno chcecie się dowiedzieć, co nowego u Ramen i jej przyjaciół. Już śpieszę z najnowszymi wieściami!

A dzieje się, dzieje! W Delilandzie odnaleziono pewien starożytny przepis, który pomógł uratować Delisie przed klęską głodową. Kto ma go odtworzyć? Oczywiście Ramen, ale wiecie jak to jest ze starymi przepisami... kiedyś były wszystko inaczej smakowało ;-).Oczywiście to nie jedyna historia w tym tomie. Tak jak Wam wspominałam, dzieje się w nim całkiem sporo jest treści związanych z Halloween i towarzyszącym temu atrakcjom, czyli... przebierankom i potworom! Jeśli myślicie, że pomysły na kostiumy w świecie jedzenia są oczywiste... to czeka Was miłe zaskoczenie ;-).


Oczywiście nie zdradzę Wam, co jeszcze czeka na Was w kolejnym tomie Delisi. Mogę powiedzie tylko tyle, że każdy zaspokoi swój głód ;-).Zgarnąć z półki ?

Zgarnąć i trzymać w specjalnym miejscu. Najlepiej takim łatwo dostępnym. Koniecznie spróbujcie nowych Delisi, bo są naprawdę Mniam, mniam, mniam! ;-)

Tytuł:              Życie ma smak

Seria:              Delisie

Scenariusz:     Maciej Kur

Ilustracje:        Magdalena Kania

Wydawnictwo:  Egmont

Premiera:         28.09.2022


Komentarze

 1. Ta propozycja jest naprawdę wartościowa.

  OdpowiedzUsuń
 2. Miło można spędzić czas z taką publikacją.

  OdpowiedzUsuń
 3. Na pewno jest się czym zainteresować.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ta lektura jest naprawdę super.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jest się czym zainteresować w wolnym czasie.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl